Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal1015%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 15% [ 6833 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal1050%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 50% [ 22065 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal104%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 4% [ 1677 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal108%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 8% [ 3455 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal102%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 2% [ 724 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal101%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 1% [ 492 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal102%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 2% [ 678 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal102%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 2% [ 1013 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal101%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 1% [ 316 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal105%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 5% [ 2077 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal101%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 1% [ 493 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal107%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 7% [ 3262 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal101%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 1% [ 262 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal101%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 1% [ 500 ]
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal102%Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
razvanX (3410)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
Alex.B (3121)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
Valentin (2612)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
alexutzu (2020)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
Florinel (1696)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 
ducu (1458)
Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vreti ca in viitorul apropiat , jocurile pentru Pc sa fie mai reale decat jocurile pentru Ps?

+22
RulerYo
Lordutu53
alexandru04bos1
Stelyan_fan_trasnitii
Cezar2013
Florinel
danciueduard
razvan 1997
Setsuna
Marlanu'
Alex.B
marlanu_ferdi
bestalex01
alexutzu
Chiorete
NoName
skodats
vulturul visiniu
Silv
pupazel
Gavrila
Valentin
26 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Da. Ar fii super...Dar cred ca incet-incet jocurile pentru calculatoare o sa dispara.. :( :(

http://www.trasnitii.com

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Sa fie de ultima generatie - cum ar fi sa ne conecteze cele 5 simturi la joc :)

http://www.exacs.hitforum.ro

pupazel

pupazel
Colonel
Colonel

ar fi misto desi nu cred

Silv


General
General

Ar fi fain...dar si ce calculator iti trebuie ? Te trezesti ca-ti trebuie nush ce placa video,procesor f.mare,memorie RAM imensa,parca merg si astea din ziua de azi

vulturul visiniu


Sergent
Sergent

da ar fi super

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Mi-ar placea, dar nu cred ca se va intampla asta datorita pirateriei ...

http://www.trasnitii.com

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

ai fi frumos

NoName

NoName
Soldat
Soldat

Ar fi fain dar nu cred ca in urmatorii ani nu vor mai fi jocuri pt pc....toata lumea va avea psp sau x-box sau ps

Chiorete

Chiorete
Soldat
Soldat

da logic

alexutzu


Baros
Baros

normal

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

da bn inteles

alexutzu


Baros
Baros

Trasniti din nato

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

as vrea dar nu cred ca se poate

alexutzu


Baros
Baros

asa cred si eu

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

as vrea dar nu cred ca se poate

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da ar fi frumos da daca se va intampla ce rost ar mai avea PS?

http://www.trasnitii.com

Marlanu'

Marlanu'
Comandant
Comandant

da

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da ,ce? am dreptate?

http://www.trasnitii.com

Setsuna

Setsuna
Soldat
Soldat

:))normal:)) lol!

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

da vreau sa fie mai reale daca se poate si 3d

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

HD

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nu eu vreau 3d sa joci cs in zm 3d ar fi bestial

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ti-am zis eu ca da dependenta!!!

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

bn ori ce joc de ex left 4 dead

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

eu va zic mai mult pe ps2 si psp3 ma jok ca seamana enorm cu viata reala...e 3d,hd...salvezi pe orice joc chiar daca nare comanda de save...e tare ps2 si ps3

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum