Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal1015%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 15% [ 6833 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal1050%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 50% [ 22065 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal104%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 4% [ 1677 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal108%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 8% [ 3455 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal102%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 2% [ 724 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal101%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 1% [ 492 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal102%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 2% [ 678 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal102%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 2% [ 1013 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal101%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 1% [ 316 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal105%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 5% [ 2077 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal101%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 1% [ 493 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal107%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 7% [ 3262 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal101%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 1% [ 262 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal101%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 1% [ 500 ]
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal102%Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
razvanX (3410)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
Alex.B (3121)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
Valentin (2612)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
alexutzu (2020)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
Florinel (1696)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 
ducu (1458)
Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune?

+11
VaLy.
alexandru04bos1
marlanu_ferdi
ducu
Florinel
razvan 1997
Marlanu'
Alex.B
Rusu Robert
alexutzu
Gavrila
15 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Ce programe de modificat,facut muzica credeti ca sunt cele mai bune?

http://www.exacs.hitforum.ro

alexutzu


Baros
Baros

nu stiu, nu prea folosesc

Rusu Robert


Caporal
Caporal

Magix Music edit pro 16 plus !

Era pe FILELIST!

De la MAGIX am folosit pentru editarea de video! si era ff bun!

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

eu nu prea folosesc ,astept raspunsurile altora! :D

http://www.trasnitii.com

Marlanu'

Marlanu'
Comandant
Comandant

Movie Maker...si pt video...si pt muzica

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ok o sa-l incerc.

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nush ca nu folosesc

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

chiar Nuj

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

habar n-am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

chiar nuj

http://www.trasnitii.com

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

nici eu

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

habarnam

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

nu stiu

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu prea stiu...

VaLy.

VaLy.
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

N-am incercar dar poate voi incerca

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu stiu deloc,la ce muzica ascult eu nu as modifica nici mort :))

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

nush deloc

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

NU STIU

razvan2000


Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

nu prea folosesc

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu stiu

MarlanuTheBest


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Movie Maker:D

Radu Radu

Radu Radu
Comandant
Comandant

Nu folosesc, mai astept propuneri...

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

Audacity(pentru incepatori sau pentru cei care vor doar sa decupeze melodii),Adobe Audition(interfata simpla si foarte eficienta),Nuendo(pentru cei mai experimentati care se ocupa cu inregistrari,bun pentru final mixdown),Cubase(bun pentru productie,mix),Fruity Loops(pentru productie si mix,e bun pentru incepatori,interfata simpla si foarte eficienta)

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

Sony vegas dar ai nevoie de o placa buna rami... de preferat sony vegas 0.9

http://www.trasnitii.com

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

de modificat movie marker

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum