Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal1015%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 15% [ 6833 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal1050%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 50% [ 22065 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal104%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 4% [ 1677 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal108%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 8% [ 3455 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal102%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 2% [ 724 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal101%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 1% [ 492 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal102%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 2% [ 678 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal102%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 2% [ 1013 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal101%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 1% [ 316 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal105%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 5% [ 2077 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal101%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 1% [ 493 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal107%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 7% [ 3262 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal101%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 1% [ 262 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal101%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 1% [ 500 ]
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal102%Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
razvanX (3410)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
trasnit08 (3153)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
Alex.B (3121)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
Valentin (2612)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
alexutzu (2020)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
Florinel (1696)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 
ducu (1458)
Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

alexutzu

avatar
Baros
Baros

Gogoasa vrea sa se reincarneze in Mos Craciun

Constantin Zamfirescu, Gogoasa din “Trasniti din NATO”, dezvaluie cum isi “administreaza” amintirile.

1. Iti vezi filmul vietii. La care scena ai apasa “stop” si apoi “repeat”? sau “delete”?
Constantin Zamfirescu: Toate clipele frumoase primesc REPEAT, sa le pot retrai cat mai des, sa le pot savura pe indelete. Intalnirea cu Gabriela, nasterea Luizei, a Anastasiei, a lui David si a Sarei, sarbatorile in jurul bradului, bucuria imensa din ochii copiilor cand le ofer cadouri, cand sufla in lumanarile de pe tort, reusitele lor, somnul lor, zambetul lor. Sarbatoarea Craciunului as repeta-o la INFINIT. Supararile, dezamagirile (o ho ho, destule), notele proaste, accidentele, tamponarile auto, vorbele grele spuse la nervi, prietenii adevarati pierduti sau prietenii falsi, toate primesc DELETE. De unele nu vreau sa mai aud, de altele nu sunt mandru. ANASTASIA, ingerasul meu drag, primeste STOP, sa pot sa o am langa mine mereu, pura si nevinovata.

2. Ce ai invatat tu de-a lungul vietii despre femei/barbati?
C.Z: Toti suntem egali, toti suntem speciali, fiecare in felul sau. Ne nastem la fel, dar pe parcurs, unii ne pierdem in interese, dorinte, nepasare sau obraznicie, iar altii ramanem neschimbati, adevarati, si putini. M-am inclus special in ambele liste, pentru ca nu cred in perfectiunea omului. Fiecare are doza sa de nesabuinta, alaturi de cea de magie pura. Am invatat sa nu incerc sa schimb pe cineva, adaptarea fiind cea mai buna solutie, dar un motto adevarat dupa care ma ghidez este: “Ai voie sa-i privesti pe ceilalti de sus doar cand le intinzi o mana sa-i ajuti sa se ridice de jos.”

3. Care este lucrul ce ti-ar provoca bucurie daca nu l-ai mai face?
C.Z: Sa ma adaptez altora. As vrea sa fac totul dupa bunul meu plac, dar… ce e bun, e scump, e rar, sau ingrasa.

4. Pe ce melodie ai vrea sa fi inmormantat?
C.Z: Nu am ascultat inca o melodie pe care s-o apreciez ca fiind cea mai potrivita pentru o astfel de imprejurare. In schimb as vrea sa nu provoc prea multa suferinta celor dragi. Sa fie petreeeeceeeereeee !!!

5. Pe cine te-ai intoarce sa bantui?
C.Z: De bantuit nici pomeneala, dar m-as intoarce in chip de inger pazitor sa-mi protejez copiii, sau, poate cel mai bine, sa fiu Mos Craciun, sa fac bucurii copiilor din lumea intreaga, si mai ales alor mei.

6. Pe lumea cealalta in ce serial ai juca?
C.Z: In TRASNITII DIN RAI, serial de comedie cu personajele schimbate: Marlanu vs Blajinu-, Pupaza vs Porumbelul Pacii, Chiorete vs Inteleptul Stie-Tot, iar eu, Gogoasa, vs Tort Diplomat.

7. Ce infractiune ai comite, stiind ca ai sa scapi nepedepsit?
C.Z: Ca tot suntem in prag de Craciun, as fura toate jucariile din magazine si le-as imparti copiilor. Si daca ma prind, sa ma bage la racoare in costum rosu, cu barba si ochelari pe nas, ca n-o sa stau mult, ma elibereaza armata mea de copii si mai fur alte jucarii. Si asa, iar la parnaie…si iar afara, la furat…si iar…

8. Ce cuvinte sau expresii ai regreta ca nu le-ai folosit in viata asta?
C.Z: Am spus de toate, dar multe nu le-am spus la timpul lor si am pierdut mult mai mult. Nu i-am spus niciodata tatalui meu ca il iubesc si acum e prea tarziu, nu i-am spus niciodata sefului meu ca intrece masura, de frica sa nu fiu dat afara. Acum sunt altfel. Pazea!

9. Sicriul. Din lemn sau din plastic reciclabil?
C.Z: Plastic reciclabil? Cine oare ar mai folosi un material in care a fost inmormantat cineva? Si de cand plasticul e bun pentru sicriu? Tocatoare din lemn si mai nou din plastic, jucarii din lemn si mai nou din plastic, limbaj de lemn si mai nou…, dar sicriu? Lemn, frate, doar din lemn.

10. In ce ai vrea sa te reincarnezi?
C.Z: MOS CRACIUN. La burta semanam deja!

Distribuie acest articol pe: reddit

ducu

Mesaj Mar Noi 16, 2010 12:08 am Scris de ducu

constantin zamfirescu e un om foarte copilaros la fel ca si in serial

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum