Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal1015%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 15% [ 6833 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal1050%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 50% [ 22065 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal104%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 4% [ 1677 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal108%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 8% [ 3455 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal102%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 2% [ 724 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal101%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 1% [ 492 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal102%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 2% [ 678 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal102%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 2% [ 1013 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal101%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 1% [ 316 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal105%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 5% [ 2077 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal101%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 1% [ 493 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal107%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 7% [ 3262 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal101%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 1% [ 262 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal101%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 1% [ 500 ]
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal102%Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
razvanX (3410)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
trasnit08 (3153)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
Alex.B (3121)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
Valentin (2612)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
alexutzu (2020)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
Florinel (1696)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 
ducu (1458)
Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

alexutzu

avatar
Baros
Baros

Toni Ionescu, alias Mârlanu’, vorbeşte deschis despre el


Toni Ionescu, alias Mârlanu’ din “Trăsniţi din NATO“, a fost un copil cuminte care şi-a făcut bine temele şi a tras învăţăminte din toate. Cea mai importantă lecţie a primit-o de la părinţii săi: “Să zic ca ei, dar să fac aşa cum vreau eu!“. Şi aşa a făcut!

A absolvit “Facultatea de bucşi”, dar s-a afirmat în domeniul artistic.
A fost un adolescent polivalent - a practicat pe rând rugby, handbal, fotbal austalian - dar în trezent se mulţumeşte să joace toci, joc de cărţi cu mai puţini fani decât fotbalul australian, cercul tociştilor fiind unul restrâns, de altfel un sport care, după cum se vede, dăunează grav dimensiunilor vedetei de la Prima TV.

Io­­nescu, To­­ni Ionescu, ar face oricând un drum până în îndepărtata Ţară a Soarelui-Răsare. Motivul lui este unul cât se poate de firesc şi de practic:
“Sunt curios dacă, în China, pot să slăbesc mâncând cu beţe”, spune, sincer şi cu mâna pe inimă, cel care o face pe “Mârlanul”. Locul în care nu ar mai călca niciodată este capitala Regatului Unit al Marii Britanii şi Irlandei de Nord.

“Londra este un oraş mult prea scump, prea murdar, prea grăbit”, îşi dă cu părerea “sergentul” căruia îi place să meargă la cumpărături, de fiecare dată când i se iveşte ocazia. “Sunt fan shopping şi Dana Săvuică, aşa blondă cum e!“, ţine să completeze sergentul Mârlanu.

În ceea ce priveşte gastronomia, re­­cunoaşte că e maestru eme­­rit, lucru greu de egalat de muritorii de rând. “Aici sun­­teţi pe terenul meu. S-a stins din viaţa Măria Sa, Radu Anton Roman, păcat. Mare păcat, dar aveţi noroc, eu încă mai trăiesc. Mâncăruri preferate: TOATE“, spune vedeta din serialul cu trăsniţi.

Dintre toate, se dă în vânt mai ales după macaroanele milaneze, iar pe ultimul loc în topul cu bucate sunt toate preparatele cu urzici şi mă­­rar. Recunoaşte că are un singur defect: “Une­ori, am un tem­­perament coleric!“.

Dar acest lucru nu-l deranjează foarte tare, aşa că nu se gândeşte să se schimbe - sau, cel puţin, nu-l afectează atât de mult pe cât o face uniforma de sergent NATO:
“Aş schimba pantalonii, care mă cam strâng în talie!“, se plânge Toni. Are un hobby pe care-l descrie în cuvinte simple: “În timpul liber, şterg peştii de praf!”.

Sergentul tranşează problema stagiului militar, care nu mai e obligatoriu, şi spune lucrurilor pe nume: “Suntem nişte naivi, dacă ne punem baza în NATO. Fără armată suntem în fundul gol, la cheremul tuturor, noroc cu «Trăsniţii din NATO»!“

Distribuie acest articol pe: reddit

georgenek

Mesaj Lun Oct 04, 2010 3:06 pm Scris de georgenek

bravo toni...ai avut o copilarie frumoasa ...chiar imi place

tarnitiisuperfan

Mesaj Lun Noi 01, 2010 5:27 pm Scris de tarnitiisuperfan

Mda dar intrebarea mea daca se poate:De unde ai toate aceste informatii??? scratch

georgenek

Mesaj Lun Noi 01, 2010 5:52 pm Scris de georgenek

te intereseaza...asa de mult...de pe google..dc nu tiai dat seama:P:P:P:P:P

imi place cum se caracterizeaza toni ionescu

georgenek

Mesaj Mar Noi 16, 2010 12:11 am Scris de georgenek

norlam ca nu are nimic de ascuns

marlanu_jr

Mesaj Mier Noi 17, 2010 3:56 am Scris de marlanu_jr

e foarte simpatic cand spune cu mandire ca a absolvit facultatea de bucsi...:))

alexandru04bos1

Mesaj Mier Noi 17, 2010 1:01 pm Scris de alexandru04bos1

da

georgenek

Mesaj Mier Noi 17, 2010 6:44 pm Scris de georgenek

da asa este

avatar

Mesaj Lun Sept 05, 2011 5:35 pm Scris de razvan2000

da

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum