Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal1015%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 15% [ 6833 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal1050%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 50% [ 22065 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal104%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 4% [ 1677 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal108%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 8% [ 3455 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal102%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 2% [ 724 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal101%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 1% [ 492 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal102%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 2% [ 678 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal102%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 2% [ 1013 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal101%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 1% [ 316 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal105%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 5% [ 2077 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal101%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 1% [ 493 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal107%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 7% [ 3262 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal101%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 1% [ 262 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal101%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 1% [ 500 ]
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal102%De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
razvanX (3410)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
trasnit08 (3153)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
Alex.B (3121)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
Valentin (2612)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
razvan 1997 (2190)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
alexutzu (2020)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
Florinel (1696)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 
ducu (1458)
De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire.

+6
ducu
marlanu_ferdi
allytzu
razvan 1997
Alex.B
Valentin
10 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

De cand a revenit , eu nu stiu unde locuieste Desire. Oare sta cu Teo ?

http://www.trasnitii.com

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

eu asa zic ,in camera aia din spate unde a pus pupaza o oglinda de marire a burti intr-un episod! cred ca acolo ,tu ce zici?

http://www.trasnitii.com

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Inainte acolo locuia...dar acuma ca nu mai este Iuliana...oare a primit-o Teo la ea?

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

poate la un hotel

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

la un hotel plateste pupaza:))

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

pupaza sa plateasca????poi ce sa lovit la cap

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

cred ca vom afla

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

mda mda..

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

la un hotel poate

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

cred ca prin hotele sau la teo

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

Valentin e buna observatia...eu nici macar nu miam dat seama...asta cred ca au vrut scenaristii sa nu se observe ca ea nu avea unde

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

pacat ca desire vad ca nu ma apare

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

da dar poate revine
cred ca sta la hotel cel mai probabil

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

nu se stie

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

cred ca sta la cabinet ori la teo

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum