Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

cn se uita la filme horror si ce film? Fundal1015%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 15% [ 6833 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal1050%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 50% [ 22065 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal104%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 4% [ 1677 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal108%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 8% [ 3455 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal102%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 2% [ 724 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal101%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 1% [ 492 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal102%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 2% [ 678 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal102%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 2% [ 1013 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal101%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 1% [ 316 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal105%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 5% [ 2077 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal101%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 1% [ 493 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal107%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 7% [ 3262 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal101%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 1% [ 262 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal101%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 1% [ 500 ]
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal102%cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
razvanX (3410)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
trasnit08 (3153)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
Alex.B (3121)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
Valentin (2612)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
alexutzu (2020)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
Florinel (1696)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 
ducu (1458)
cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10cn se uita la filme horror si ce film? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

cn se uita la filme horror si ce film?

+4
marlanu_ferdi
HBogdan
Alex.B
razvan 1997
8 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1cn se uita la filme horror si ce film? Empty cn se uita la filme horror si ce film? Mier Sept 15, 2010 1:37 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

mie imi place dead snow si see no evil

2cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Vin Sept 17, 2010 12:19 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

si eu mai mai uit!FINAL DESTINATION .

http://www.trasnitii.com

3cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Vin Sept 17, 2010 9:38 pm

HBogdan

HBogdan
Soldat
Soldat

Filmele pe care le-am vazut si le recomand!

  • Dead Silence

  • Wrong Turn(1,2,3,4)

  • Mirrors

  • Underworld(toate filmele)

  • Constantine



Am vazut mai multe, dar astea miau venit in cap acu si mi-au placut tare mult! lol!
Chiorete

4cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Vin Sept 17, 2010 11:20 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

super.

http://www.trasnitii.com

5cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 1:21 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

wow da ai cv filme preferate

6cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 4:26 am

HBogdan

HBogdan
Soldat
Soldat

Astea nu alcatuiesc nici 1% din cate am vazut si imi plac. lol!

7cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 4:31 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

horror?

8cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 4:40 am

HBogdan

HBogdan
Soldat
Soldat

:-? cam da,de mic imi plac filmele horror :D de pe la 8 ani ma tot uit la filme deastea lol!
Dar ma uit si la altele,am vazut tot felul de filme :D sper sa nu exagerez dar am vazut peste 500 de filme in total si cred ca totusi nr care lam zis e mic :D
lol!

9cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 2:53 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

oao,mai zi niste titluri horror (adik filme horror,titluri mai greu sa fie horror :) ),poate ma voi uita si eu.

http://www.trasnitii.com

10cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Sept 18, 2010 3:34 pm

HBogdan

HBogdan
Soldat
Soldat

  • House of the dead
    Final Destination(1,2,3,4)
    The Grudge(toate filmele)
    Dragula 2000
    Saw(toate filmele)
    The Unborn
    Papusa Chucky(toate filmele)
    Van Helsing
    Cirque du Freak: The Vampire's Assistant(nui cine stie ce dar e frumos)
    The Exorcist
    Friday the 13th
    Freddy vs. Jason


Cam astea sunt cele mai frm,mai sunt dar nu imi vin lol!

Daca vreti si alte filme,va zic.
Chiorete

11cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Dum Oct 03, 2010 3:05 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

uitativa la activitate paranormala un fil horror,merita vazut

12cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Dum Oct 03, 2010 3:42 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ms de nume!

http://www.trasnitii.com

13cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Oct 09, 2010 6:17 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

cn are cont pe filelist sa se uite la filme cu zm ca-s foarte bune da unnele nu da multe da

14cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Joi Oct 14, 2010 6:46 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

la horror ma uit mai mult

http://www.trasnitii.com

15cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Vin Oct 15, 2010 1:47 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

eu nu apuc sa vad finalu deobicei adorm

16cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Mar Noi 09, 2010 8:48 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

nu ma uit

17cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Lun Apr 11, 2011 10:29 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

decurand am vazut DESTINATIE FINALA 3 ( deci nush ami place tare seria asta )...mister horror si final neasteptat...

http://www.trasnitii.com

18cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Lun Iun 06, 2011 12:08 am

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

eu ma uit pe youtobe la fenomene paranormale

19cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Lun Iun 06, 2011 2:22 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

land of the dead
leaving of the dead
day of the dead
dead snow

20cn se uita la filme horror si ce film? Empty Re: cn se uita la filme horror si ce film? Sam Iul 23, 2011 11:04 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

au devenit cam naspa...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum