Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal1015%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 15% [ 6833 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal1050%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 50% [ 22065 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal104%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 4% [ 1677 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal108%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 8% [ 3455 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal102%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 2% [ 724 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal101%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 1% [ 492 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal102%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 2% [ 678 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal102%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 2% [ 1013 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal101%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 1% [ 316 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal105%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 5% [ 2077 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal101%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 1% [ 493 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal107%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 7% [ 3262 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal101%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 1% [ 262 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal101%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 1% [ 500 ]
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal102%ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
razvanX (3410)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
trasnit08 (3153)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
Alex.B (3121)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
Valentin (2612)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
razvan 1997 (2190)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
alexutzu (2020)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
Florinel (1696)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 
ducu (1458)
ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU) Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

ToP 10 cele mai tari replici ale lui MarlanU(TonI IonescU)

+8
Daninutza
razvan2000
F.B.I [;x]
mateias28
razvanX
Alex.B
trasnit08
marlanu_ferdi
12 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

aici va puteti posta un top 10 al replicilor lui MarlanU(puteti si mai putine in cazul in care nu aveti 10 favorite)

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

este o replica din armata ma ustura ochii

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

am zis top,nu o singura replica

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

uite cam asa cateva...
1.ma ustura ochii
2.mars pe sectoare ca va calc in picioare!
3. raspunsu lui : da ,da de ce intrebi?
4.traiti sefu vai da ce vati murdarit (milogeala lui)
5.plesniti-va voi sa nu va dau eu ( zicea in armata)
6.nu e chiar o replica da ami placea : desfaceti pachetu lu gogoasa fara mine ma!
7.alinierea ca va gaseste toti draci...spuneti sefu
8.mars la apel
9.eee...anaconda ( fani stiu :))
10.iuleana...tu aicea
( toate as faine cum le zice el)

http://www.trasnitii.com

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

1.bunicule am ajuns in germania
2.ma ustura ochi
3.domnu pupama in show
4.mars pe sectoare ca va calc in picioare
5.adica...adica
6.mars la apel
7.sa traiti sefu vai da ce vati murdarit bocanci
8.iuliana..tu aicea
9.gogoase daca nu scapi de mata te crap
10.sase sefu alinierea

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

1.ma ustura ochii
2.ma iertati sefu,in nemernicia mea ca un caine turbat am muscat mana stapanului(si chiar musca)
3.tu esti idiot?da da de ce intrebi
4.hait sami trag una
5.pentru prima oara in istoria serialului cand nu sunt idiot,promit sa revin
6.mars pe sectoare ca va calc in picioare
7.bunicule am ajuns in germania?
8.vai sefu da ce vi s-au prafuit bocancii
9.mai imi place cum zicea el iuleaana
10.adica?
mai sunt multe ca vorba aia de la sezonu 1 la 16 si o sa mai fie o gramada

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da mai sunt o gramada ar trebui top 20

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

top 100 nu vrei?sa lasam top 10

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

gata cu cearta,continuati cu replicile favorite (top 10)

http://www.trasnitii.com

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

aci se poate pune si cand il batea pe gogoase in armata

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

ba chiar 10?

-ba va calc in picioare
-sunteti cel mai bun sef!nu?
-gogule,ma ustura ochi
-ba,voi vreti sa raman orb?

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

voi sunteti niste parliti de caporali iar eu sunt ditamai sergentu

mateias28


Caporal
Caporal

1.bunicule,am ajuns in germania
2.mars pe sectoare ca va calc in picioaere
3.pispirica cu aia mica
4.sase vine sefu

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

adica...adica

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

vad ca uni au gasit mai mult de 10

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

-Bunicule am Ajuns In Germania :))
Ma Ustura Ochi
Pupamn Show :))

10 de unde...

razvan2000


Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

1.ma ustura ochii
2.mars pe sectoare ca va calc in picioare
3.vai sefu vi sau prafuit bocanci
4.sase vine sefu

Daninutza

Daninutza
Caporal
Caporal

- Ma ustura ochii
-Da, da de ce intrebi?
- Nu pune mana ca imi putrezeste capul ( Din sezonul 16)
- Adica? ( Din episoadele vechi)
- Iuleana e propietetea mea, adica propietatea mea e a lu Iuleana
- Mars pe sectoare ca va calc in picioare
- Iti dau banii inapoi la ultima pensie
- Africa, Asia, America si toate continentele astea cu care ma mai cunosc eu
- Sa nu te am pe cunostinta
-vain sefu ce v-ati murdarit bocancii

DareDevils

DareDevils
Comandant
Comandant

Toate replicile lui suna formidabil chiar daca uneori nu sunt amuzante spuse de altcineva.

In topul meu, replica de pe locul 1 este:

"Ce bolovan gasesc eu sa duca la fund sacu' asta de balegar ? :)"
Din episodul Poseidon

http://www.royaltyfreemusicweb.com

stroni


Soldat
Soldat

ma ustura ochi:)

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cam astea sunt cele mai celebre

Mr.Pupaza

Mr.Pupaza
Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie

ma ustura ochii,iuleana,da da di ce intrebi,mars pe sectoare ca va calc in picioare,puu sefu ce vi sau prafuit bocancii,adica

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

sau spus cam toate

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

pacat ca aia cu ochii nu o mai foloseste

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum