Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Trasnitii reloaded Fundal1015%Trasnitii reloaded Fundal10 15% [ 6833 ]
Trasnitii reloaded Fundal1050%Trasnitii reloaded Fundal10 50% [ 22065 ]
Trasnitii reloaded Fundal104%Trasnitii reloaded Fundal10 4% [ 1677 ]
Trasnitii reloaded Fundal108%Trasnitii reloaded Fundal10 8% [ 3455 ]
Trasnitii reloaded Fundal102%Trasnitii reloaded Fundal10 2% [ 724 ]
Trasnitii reloaded Fundal101%Trasnitii reloaded Fundal10 1% [ 492 ]
Trasnitii reloaded Fundal102%Trasnitii reloaded Fundal10 2% [ 678 ]
Trasnitii reloaded Fundal102%Trasnitii reloaded Fundal10 2% [ 1013 ]
Trasnitii reloaded Fundal101%Trasnitii reloaded Fundal10 1% [ 316 ]
Trasnitii reloaded Fundal105%Trasnitii reloaded Fundal10 5% [ 2077 ]
Trasnitii reloaded Fundal101%Trasnitii reloaded Fundal10 1% [ 493 ]
Trasnitii reloaded Fundal107%Trasnitii reloaded Fundal10 7% [ 3262 ]
Trasnitii reloaded Fundal101%Trasnitii reloaded Fundal10 1% [ 262 ]
Trasnitii reloaded Fundal101%Trasnitii reloaded Fundal10 1% [ 500 ]
Trasnitii reloaded Fundal102%Trasnitii reloaded Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
razvanX (3410)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
trasnit08 (3153)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
Alex.B (3121)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
Valentin (2612)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
alexutzu (2020)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
Florinel (1696)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 
ducu (1458)
Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10Trasnitii reloaded Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Trasnitii reloaded

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

alexutzu

avatar
Baros
Baros

Trasnitii reloaded

1. Cine raspunde „prezent“ la apel din acest sezon in echipa „Trasnitilor“? Va rugam sa faceti o mica recapitulare a tuturor celor implicati, cu rolurile aferente.
Raluca: Raluca Guslicov- in realitatea asta, Teo Diliman - in cea „trasnita”.
Livia: Alaturi de mine, singura fata ramasa din “vechea garda”, raspund la apel Afrodita si Teodora, Marlanu’, Chiorete, Pupaza, Gogoase si Vandame. Mai sunt vecinul Muschiulica si seful lui Chiorete, Mateescu.

2. Am inteles ca a fost „consolidata” prezenta feminina in cadrul showului. Cine sunt si ce fac noile personaje?
Raluca: Eu, ca personaj feminin, o duc foarte bine, multumesc! Desi personajul meu n-ar spune acelasi lucru! Teo Diliman este ...un pic „altfel”, ca orice psiholog care se respecta. Ea are tendinta de a-si face dreptate singura, si culmea, de cele mai multe ori chiar ii iese, sau asa am eu senzatia. Oricum, gaina este cea care canta in acest cuplu trasnit, Teo- Gogoase! Va invit sa ma contraziceti! In alta ordine de idei, atmosfera e nemaipomenita, iar temperatura, destul de ridicata la filmari. Scene fierbinti, intamplari amuzante...
Livia: Pentru ca ramasesem singura intre atatia "trasniti", am cerut intariri! Asa au aparut Rocsana Marcu si Raluca Guslicov, doua fete frumoase si "trasnite". Ce vor face ele in serial? Trasnai, prapad, ravagii...
Constantin: Afrodita e noua chiriasa adusa in vila de Gogoase, spre disperarea noului ei coleg de serviciu, nimeni altul decat Chiorete. Impunsaturile reciproce ale celor doi imi aduc aminte de replicile pline de "dragoste si prietenie" dintre Al Bundy si sotia lui. Si mai este Teodora, psihologul, adica noua noastra colega, Raluca Guslicov. Fie vorba intre noi, e mai nebuna decat pacientii ei. Gogoase, pazea!

3. In ce fel schimba aceste noi personaje dinamica actiunii si in general ce aduce nou sezonul care debuteza pe 7 septembrie la Prima?
Raluca: Ce aduce nou? Pe noi! Mai bine vedeti cu ochii vostri, decat sa va explicam. Urmariti un sezon intreg: „Trasnitii”, la Prima TV!
Livia: O prezenta noua, si mai ales feminina, intr-o gasca, creeaza situatii noi si poate produce schimbari majore. Tot ce pot sa va spun e ca va fi interesant! Cu siguranta, fanii nostri vor dori sa descopere singuri ce se intampla cu “Trasnitii”.
Constantin: Ce aduce nou? Prietenii din vila devin adversari in lupta pentru Afrodita, Ema ajunge paranoica si Gogoase are o iubita! S-a intors lumea pe dos. In plus, Marlanu’ vrea sa munceasca! Ei nu, ca asta le intrece pe toate!

4. Am inteles ca v-ati apropiat periculos de mult de Guiness Book? Va rugam cateva detalii ce ati facut (sau ce nu ati facut pentru aceasta) in conditiile in care o sumedenie de muritori se supun de bunavoie unor forme avansate de tortura pentru o astfel de realizare?
Grig: Avand in vedere ca cele mai lungi seriale de comedie din lume au avut cate 200-250 de episoade (MASH, Seinfeld, Familia Bundy, Friends, etc), iar noi vom depasi in noul sezon 700 de episoade, am trimis o scrisoare catre Guiness Book, pentru a putea intra la sectiunea “Cele mai longevive seriale de comedie”. Suntem la al treisprezecelea sezon si pot sa va spun ca munca este pe masura satisfactiei.
Raluca: Atunci cand iubesti ceea ce faci, totul ti se pare mai usor, iar timpul ocupa un loc esential. Pur si simplu, timpul se scurge in favoarea ta.
Livia: Nu cred ca vreunul dintre noi s-a gandit macar sa intre in Guiness Book. Ideea e ca noi ne-am vazut de treaba noastra, am muncit, si ne-am pomenit ca am realizat deja 700 de episoade. Nu multi se pot lauda cu performanta si norocul acesta.
Constantin: Cu siguranta noi nu vom ajunge in Cartea Recordurilor, noi vom fi pe coperta ei!

5. Mai exista viata dincolo de „Trasniti“? Cu ce hobby-uri va indeletniciti in viata civila?
Raluca: Primii pe lista, cu voia dvs., sunt copiii. Ador sa stau cu ei! Daca mai prind un pic de timp, hobby-ul la indemana este sportul, fie ca e vorba de aerobic, inot sau mersul cu bicicleta. Imi place sa calatoresc, ce-i drept, in ultima vreme nu prea am avut timp, dar visez mult. Cat despre hobby-ul meu „cel mai cel”, am noroc, pentru ca imi permit sa-l exersez zilnic. Profesia pe care am ales-o ma tine in priza in permanenta. Sunt actrita cu acte in regula, la Teatrul Constantin Tanase.
Livia: Bineinteles ca exista viata dincolo de "Trasniti"! Atat cat imi permit timpul si buzunarul, incerc sa ajut cat mai multe animale fara stapan. Insa cu cat ma implic mai mult in treaba asta, cu atat sunt mai trista. Am constatat ca e nevoie de implicare din partea multor oameni ca sa realizam ceva pentru aceste biete animale.
Si, ca oricine, mai gatesc si eu cate ceva pentru sotul meu, mai ies din cand in cand cu prietenii la un film, ma lupt cu gropile din Bucuresti … Nimic special!
Rocsana: Chiar daca filmez in jur de zece ore pe zi, tot reusesc sa-mi fac timp pentru a merge in parc cu fetita, la tenis, la piscina sau pentru a citi seara o carte interesanta. Cred ca si faptul ca ma trezesesc la ora 6 dimineata ma ajuta sa fac multe lucruri intr-o zi.
Constantin: Am ceva caini prin cartier, o foarfeca si o gramada de fruze de ciopartit. Mai fac in timpul liber, ba o bucatarie, ba mai montez o faianta, o gresie, o scara, o mansarda, ca la curte, cum stau eu, mereu e ceva de facut. Cat despre acel “dincolo de Trasniti", da, exista ceva, ceva tare frumos, la care eu tin foarte mult. Sunteti voi! Voi, cei in ochii carora ma uit ori de cate ori privesc catre camera de filmat.
Grig: Imi petrec timpul liber la pensiunea mea de la Olanesti, impreuna cu familia si practic pescuitul virtual (pentru ca nu mai am timp pentru o partida de pescuit reala)…

6. Un gand voios pentru cititori si telespectatori...
Raluca: Noi muncim cu drag si spor pentru o doza de umor. N-am gasit alta rima! De abia astept sa va prind in fata televizorului, ca nu scapati asa cu una cu doua. Va dam episoade „trasnite”, cu toate ingredientele. Atentie! Consumul de umor creste pofta de viata! Nu va ingramaditi, ca avem pentru toata lumea!
Livia: Sa aveti o viata trasnita, dar sa va feriti de trasnete!
Rocsana: Inainte de culcare, luati “Trasnitii” la vizionare!
Constantin: Va salut si va iubesc de nu va vedeti! Ne revedem pe 7 septembrie!
Grig: Vreti sa iesiti din criza? Lasati-va “trasniti”!

Distribuie acest articol pe: reddit

avatar

Mesaj Mar Iun 15, 2010 12:57 am Scris de alexutzu

Chiorete

georgenek

Mesaj Dum Oct 03, 2010 4:02 pm Scris de georgenek

Chiorete respect pentru toti actori

ducu

Mesaj Lun Noi 15, 2010 10:52 pm Scris de ducu

Trasnitii reloaded 862743 asa e

georgenek

Mesaj Mar Noi 16, 2010 12:11 am Scris de georgenek

Chiorete

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum