Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal1015%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 15% [ 6833 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal1050%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 50% [ 22065 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal104%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 4% [ 1677 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal108%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 8% [ 3455 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal102%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 2% [ 724 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal101%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 1% [ 492 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal102%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 2% [ 678 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal102%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 2% [ 1013 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal101%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 1% [ 316 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal105%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 5% [ 2077 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal101%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 1% [ 493 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal107%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 7% [ 3262 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal101%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 1% [ 262 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal101%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 1% [ 500 ]
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal102%daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
razvanX (3410)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
trasnit08 (3153)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
Alex.B (3121)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
Valentin (2612)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
alexutzu (2020)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
Florinel (1696)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 
ducu (1458)
daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba?

+7
DiavolaCorpse
razvanX
marlanu_ferdi
razvan 1997
Florinel
Alex.B
ducu
11 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

daca ai fi fata in fata cu baros ce lai intreba?

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

1 de unde are palaria aia 2-i-as cere un autograf 3- mi-as face o poza cu el.

http://www.trasnitii.com

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

nuj miasi face o poza cu el si masi pune-o la ava :))

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

eu l-as intreba cu e sa fi interlop in serial

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

si eu la fel

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

ma bucur ca esti deacord

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

si lasi intreba daca-mi da mine palaria

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

eu l-as intreba cum e viata cu teo

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

cear face daca ar avea in viata reala o iubita ca teo

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

some ID + AUTOGRAF

DiavolaCorpse

DiavolaCorpse
Soldat
Soldat

mhm avand in vedere ca-s si fata..intai l-as trage de pleata [am un tic cu trasu'de pleata:))], i-as da un pupic pe obraz si i-as sopti la ureche " auz'papusha masculina, nu vrei sa ma introduci in clanul tau?;;) nu se stie niciodata cand tre' sa seduci inamicul..iar cum voi sunteti numa'baieti..stii cum e.." iar apoi... i-as pune catusele si l-as aresta..in pat? lol. :)) gata nu mai zic multe...deja-mi zboara mintea. cine stie unde:))

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Yo i-as face mult mai multe da nu mai spun ca iau BAN fara discutii!... ;*)

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

dece nu a continuat in trasniti

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Poi dupa ce a disparul din serial a zis chiorete intr-un episod 'baros e la zdup'...

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cu ce actor din trasniti se intelegea cel mai bine

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

lafel ca trasnit08 as intreba

ilfenomeno


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

pai intai las intreba dc nu poarta decat palaria aia si apoi las intreba dc nu a ramas cu teo

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

pai...cu niciunul :))

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

un otograf si o poza

gabelu

gabelu
Agent-şef adjunct de poliţie
Agent-şef adjunct de poliţie

daca imi da palaria sa

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002358483080

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

daca imi da un autograf

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

daca imi da un autograf,daca face o poza si cum o mai duce

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum