Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal1015%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 15% [ 6833 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal1050%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 50% [ 22065 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal104%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 4% [ 1677 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal108%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 8% [ 3455 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal102%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 2% [ 724 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal101%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 1% [ 492 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal102%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 2% [ 678 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal102%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 2% [ 1013 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal101%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 1% [ 316 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal105%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 5% [ 2077 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal101%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 1% [ 493 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal107%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 7% [ 3262 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal101%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 1% [ 262 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal101%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 1% [ 500 ]
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal102%Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
razvanX (3410)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
Alex.B (3121)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
Valentin (2612)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
alexutzu (2020)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
Florinel (1696)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 
ducu (1458)
Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)?? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)??

+4
danciueduard
Alex.B
marlanu_ferdi
bestalex01
8 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Sunteti nervosi sau fericiti k ati inteput scoala(SCL)??

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Eu sunt foarte nervos k nu prea mai am timpt delok sama jok un cs sau sa intru pe forum din cauza la scl:(

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cum sa fiu fericit cand trebuie sa fac teme si sa invat , sunt nervos

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

cred ca asa suntem toti.

http://www.trasnitii.com

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

Orice copil din lume...la scoala ei zic ca el place ca sa nu o incurce :))

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

eu iam zis profei in fata k numi place engleza si nu mia facut nik

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

mai degraba fericit

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

E horror de atatea teme,teze si mai stiu eu ce nu mai pot sa intru pe acest forum in care mi-am facut prieteni, sa las mesaje haioase dar si triste, sa pun perle date de asazisi "profesori", sa compun poezi pentru domnul Tony si useri sa se amuze, sa pun intrebari actorilor pana ma lasa liniutele de la baterie! Dar,dupa teze ma reintorc mai activa ca niciodata!

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

eee...cum sa fie...nasol...dar voi incerca sa intru in fiecare zi pe site daca nu macar 7 zile pe saptamnana tot intru ;)(; putin ,da intru!bafta la scoala si asteptam vacantza de vara :))

http://www.trasnitii.com

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Poi eu am vrut sa zic ca intru zilnic dar nu atat de mult ca inainte de "calvarul in serii"!

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sunt nervos

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

mai intrebi?nervos pana-n maduva capului

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

tragedie mai mare ca asta nu putea sa se intample

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

acum sunt indiferent

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum