Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
razvanX (3410)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
Alex.B (3121)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
Valentin (2612)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
alexutzu (2020)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
Florinel (1696)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 
ducu (1458)
Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba?

+20
razvanX
Florinel
Joker_Alex
allytzu
razvan 1997
Alex.B
marlanu_ferdi
Trăsnitul007
skodats
Silv
Gogoase
Edytza
ducu
alexutzu
bestalex01
Gavrila
amaxim54
Eu sunt!
danciueduard
Valentin
24 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Daca ai fi fata in fata cu "Pupaza" ce l-ai intreba?

http://www.trasnitii.com

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

daca ma voi intalni vreodata cu el l-as intreba daca este la fel de zgarcit si in viata de zi cu zi :?:

http://www.trasnitii.com

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

De acord cu valentin

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

l-as intreba de ce e zgarcit ??
ca sigur in film i se zc asa legat de cv din realitate

amaxim54


Soldat
Soldat

de ce e chitra

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

L-as intreba daca mi-ar da un autograf.

http://www.trasnitii.com

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Salutare domnu pupaza,daca vin la pensiunea d-voastra nu trebuie sa platesc nimic nu ?:>

http://www.exacs.hitforum.ro

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

eu las intreba dami un autograf dak vrey si dc esti kitra in film ?

alexutzu


Baros
Baros

daca serialul o sa mearga peste 1000 de episoade

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

daca in viata reala este lafel ca in serial

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

cat timp liber are

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

daca e multumit de colegi din serial

alexutzu


Baros
Baros

Pupaza

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

L-as intreba cum i s-a schimbat brusc numele din Pupaza Marin(cum era in trasniti in nato) in Pupaza G.Grigoras(cum este acum in trasniti din nato/trasnitii)

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

Si... referitor la intrebarea voastra "daca este zgarcit si in viata reala" , raspunsul este nu! Uitati un interview cu el (referitor la implinirea varstei de 40 de ani) in care marturiseste acest lucru tongue



„Acum ma tot intreaba lumea daca ma simt batran. Aiurea! Viata incepe la 40 de ani. De data asta am sarbatorit cu familia, cu sotia si copiii, la pensiunea mea de la Olanesti, si bineinteles, cu colegii de la Prima TV. Am primit de la toti o gramada de cadouri, printre care un ceas, o icoana si chiar un telefon. Unul fix, in stil retro! Gogoase mi-a dat un tricou cu inscriptia „Nu sunt chitros. Sunt doar chibzuit”, ca o aluzie la personajul pe care il interpretez in serial, nicidecum la mine, sa nu va imaginati! Adina si Mihnea, copiii mei, mi-au facut cadou un tricou cu Angelina Jolie, care poarta o bluza cu poza mea imprimata pe ea. Ce pot sa spun... Iata dovada clara ca Pupaza a ajuns celebru si la Hollywood!
Distractie mare a fost mai ales la intoarcerea la Bucuresti, pentru ca am ramas blocati pe autostrada, cateva ore bune, pe o vreme de „cod portocaliu”. E bine ca am reusit pana la urma sa ajungem acasa. Nu puteam ramane la Olanesti pentru ca aveam filmari la „Trasnitii” a doua zi. Ce sa facem, chemarea datoriei! Stiti cum e: noi muncim cu drag si spor pentru o doza de umor!”

alexutzu


Baros
Baros

interesant...

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

ca e o chitra

Silv


General
General

Pentru Gogoase :

N-ai putut si tu sa-ti alegi alt nume ? Daca ar vrea si Gogoase,din serial,sa se inregistreze,ce face,se inregistreaza cu numele tau ?

Topicul era : "Daca ai fi fata in fata cu Pupaza ce l-ai intreba? ".Trebuia sa pui o intrebare nu sa dai un raspuns.

Fac observatiile astea pt. ca sunt prea multe mesaje repetate de altii si inutile.

PS:Valentin,daca poti pune-le regulamentul la astia sa citeasca.

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

am vazut si eu ca scrie niste mesaje aiurea

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

se poate inregistra ca Costel

Silv


General
General

Costel/Constantin e oricare de pe strada.Ca sa-l putem cunoaste cred ca daca va vrea sa se inregistreze,o va face cu numele Gogoase,dar de unde,ca i-a fost luat.

Trăsnitul007

Trăsnitul007
Comandant
Comandant

Off: terminați cu cearta! Discutați despre subiectul topicului!
On: L-aș întreba pe Grig cât lucrează la șcenariu.

http://fanliverpool.net

alexutzu


Baros
Baros

acest raspuns as vrea si eu sa aflu

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

las intreba daca e chitra ca in trasnitii

alexutzu


Baros
Baros

sigur nu e

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum