Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
razvanX (3410)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
Alex.B (3121)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
Valentin (2612)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
alexutzu (2020)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
Florinel (1696)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 
ducu (1458)
Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Daca ai fii in rolul lui ce ai face ?

+5
ducu
marlanu_ferdi
alexandru04bos1
celmaitare
Florinel
9 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Empty Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Joi Oct 14, 2010 12:20 am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

Bineinteles ca comedie !



Ultima editare efectuata de catre Florinel in Joi Iun 06, 2013 6:01 am, editata de 1 ori

http://www.trasnitii.com

celmaitare


General
General

al cui rol?

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

al actorului nu esti in ton cu ce se vorbeste sau? :)



Ultima editare efectuata de catre Florinel in Joi Iun 06, 2013 6:01 am, editata de 1 ori

http://www.trasnitii.com

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

comedie asta as face

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

as face orice ca sa fiu avansat

6Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Empty Re: Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Mier Noi 24, 2010 6:17 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

si eu

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

comedie

http://www.trasnitii.com

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

ce poti sa faci ce fac toti umor

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sai fac pe oameni sa rada

10Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Empty Re: Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Vin Sept 09, 2011 1:42 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

si as mai incerca sa ma impun cateodata( intr-un mod comic bineinteles)

http://www.trasnitii.com

11Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Empty Re: Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Joi Ian 19, 2012 12:11 am

Mr.Pupaza

Mr.Pupaza
Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie

face ceva?

12Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Empty Re: Daca ai fii in rolul lui ce ai face ? Joi Ian 19, 2012 12:20 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

as incerca sa fiu comic

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum