Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
razvanX (3410)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
trasnit08 (3153)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
Alex.B (3121)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
Valentin (2612)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
alexutzu (2020)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
Florinel (1696)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 
ducu (1458)
Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10Detalii despre Melia Cerchez Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Detalii despre Melia Cerchez

+10
gabelu
.madalin!
trasnit08
Alex.B
razvanX
Alex1118
Mario_Praetorian
celmaitare
alexandru04bos1
Valentin
14 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Detalii despre Melia Cerchez Empty Detalii despre Melia Cerchez Mier Dec 15, 2010 4:14 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Melia Cerchez - nascuta la 02.08. 1973, Constanta, regizor Tv
Absolventa a facultatii de regie de film – Universitatea Hyperion 1996, clasa profesor Mircea Muresan
Asistent regie si regizor second (second and first asistent director) pentru o serie de lung metraje romanesti sau coproductii :
„Adoua cadere a Constantinopolelui” – r. Mircea Muresan,
„Paradisul in direct” – r. Cornel Diaconu,
„Kid Midas” – r. Peter Manoogian,
„L’ultima stazione” – r. Bogdan Dreyer,
„Code inconnu” – r. Michael Haneke,
„Amen” – r. Costa Gavras

Regizor tv :
„Radeti cu oameni ca noi” - emisiune de divertisment difuzata de Pro Tv, primavara 2001
„Hotelul nebunilor” - emisiune de divertisment difuzata de Pro tv, vara 2001
„Tot inainte” – sitcom, Pro tv, primavara 2003
„Tilica Steluta de cinema” – divertisment, Prima tv – 2003
„Pitici si tatici” – sitcom, Prima tv – 2003
„Trasniti in NATO”/ „Trasniti din NATO” - sitcom – 2003 – 2009
„Trasnitii” – sitcom – 2009 – prezent


Multumiri domnului George Stancu pentru informatiile de mai sus!

http://www.trasnitii.com

2Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Joi Dec 16, 2010 5:03 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

absolventa dragutz

3Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Mar Dec 21, 2010 10:19 pm

celmaitare


General
General

buna regizoare

4Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Joi Ian 20, 2011 2:40 pm

Mario_Praetorian


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Tine-ti-o tot asa! Si...am o curiozitate. Sunteti cumva ruda cu actorul Hamdi Cerchez? Sau este doar o potrivire de nume? MS. Succesuri! :D

5Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Sam Feb 19, 2011 8:03 pm

Alex1118


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Felicitari doamna! Jucati un rol foarte importanta in acest serial!

6Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Joi Mar 03, 2011 6:24 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

important poate fara doamna nu ar mai fi asa super trasnitii

7Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Joi Mar 03, 2011 8:37 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

aici ai dreptate

http://www.trasnitii.com

8Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Vin Mar 04, 2011 1:40 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

eu am mai des dreptate decat crezi

9Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Mar Mar 15, 2011 3:51 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da melia cerchez este acea voce pe care o auzim la sfarsitul episodului atunci cand vedem gresei

10Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Vin Mar 18, 2011 2:40 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

a da?nu stiam

11Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Lun Apr 25, 2011 8:55 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

este de ceva vreme la prima

12Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Lun Apr 25, 2011 9:04 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

cam de cat timp?

13Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Lun Apr 25, 2011 10:26 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

de 8 ani

14Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Lun Apr 25, 2011 11:58 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

pai de cand is trasnitii?cam de cand o inceput trasnitii e ea?

15Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Vin Sept 02, 2011 3:59 pm

.madalin!

.madalin!
Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

ati uitat ca e casatorita cu ACTORUL Catalin Marin

16Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Mar Ian 10, 2012 3:08 am

gabelu

gabelu
Agent-şef adjunct de poliţie
Agent-şef adjunct de poliţie

da?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002358483080

17Detalii despre Melia Cerchez Empty Vrem poze si cu echipa ! Vin Apr 20, 2012 3:17 am

Marian Andreescu


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Vrem si noi poze cu : Regia = Melia Cerchez , Asistent regie = Elena Dumitru (Lili)- a jucat si cateva roluri si restul echipei care ii "suporta" pe "Trasniti" .

18Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Sam Iun 16, 2012 10:29 pm

samir memet


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

bv ptr regie . cum se poate lua legatura cu ea ? pe maill eventual mt

19Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Dum Ian 06, 2013 7:13 am

radu_b100

radu_b100
Caporal
Caporal

Felicitari doamna. Aveti o echipa de milioane. Tineti-o tot asa!

http://oameniintreoameni.blogspot.ro/

20Detalii despre Melia Cerchez Empty Re: Detalii despre Melia Cerchez Sam Iun 08, 2013 2:06 am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

Valentin o poza daca ai pune ar fii extraordinar :)

http://www.trasnitii.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum