Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
razvanX (3410)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
trasnit08 (3153)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
Alex.B (3121)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
Valentin (2612)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
alexutzu (2020)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
Florinel (1696)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 
ducu (1458)
Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10Salutare tuturor :). Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Salutare tuturor :).

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Salutare tuturor :). Empty Salutare tuturor :). Mier Ian 12, 2011 7:08 am

Morfy


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Salutare :). Cunosc site-ul acesta de ceva timp ... Iar azi am avut un moment de panica ... Cand am vazut ca e facut pe forumgratuit ... :o
Valentin , ai avut o idee foarte buna cu site-ul ... Ai 15 ani si vad ca totusi te descurci ... Ai reusit sa aduci o parte din actori pe forum ... Dragut :). Am inteles ca expira in curand domeniul la forum ... Eu detin un site + webhost ... Daca doresti , iti pot oferi un subdomeniu (am subdomenii , baze de date , adrese de email nelimitate) gen nume.morfymt2.ro sau nume.morfymetin2.info ... Sau poti cumpara un domeniu si il adaug la mine ... Domeniu .in poti cumpara cu 4€ ... .RO -14€ , .COM - 11€ ... Plata se face anual , eu am platit webhostul pe un an ... Si e valabil pana in noiembrie.

Cauta'ma daca ai nevoie de mine :p mereu am urat freeforum pentru reclamele de pe el ... Si e chiar pacat ... Ca vad ca te implici ...

http://morfymt2.ro

2Salutare tuturor :). Empty Re: Salutare tuturor :). Dum Ian 16, 2011 9:12 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

scuze ca ma bag in locul lui Valentin dar din cate stiu eu problema cu donatiile s-a rezolvat

3Salutare tuturor :). Empty Re: Salutare tuturor :). Mar Ian 18, 2011 4:58 am

Morfy


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Nu'i nimic :). Eu am vrut sa ajut ... Stiu care este diferenta intre un host free si unul platit ... Daca nu vrea , nu vrea :). Chiorete

http://morfymt2.ro

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» CRACIUN FERICIT TUTUROR !!!
» salutare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum