Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
razvanX (3410)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
trasnit08 (3153)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
Alex.B (3121)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
Valentin (2612)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
razvan 1997 (2190)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
alexutzu (2020)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
Florinel (1696)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 
ducu (1458)
"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Premiul Tv Mania in 2010 a fost castigat de serialul "Trasnitii" . Productii cu bugete mult mai mari decat cel al trasnitilor , au fost surclasate de serialul "Trasnitii".
La intrebarea "Ce crezi ca i-a determinat pe cititorii revistei sa va voteze?",Grig a raspuns "Nu conteaza cat de lung ai bugetul, ci cat si cum gandesti. Faptul ca am ,,surclasat” productiile "Iubire si onoare" si "Narcisa salbatica" ne maguleste, dar nu ne surprinde. Probabil ca suntem ca „Highlander”. La intrebarea "Ce cred ca i-a determinat pe cititorii revistei dumneavoastra sa ne voteze?" Grig a spus "Poate faptul ca suntem singurul serial de comedie de pe piata, poate faptul ca avem decoruri mirifice, poate pentru ca suntem... frumosi?"

"Trasnitii" cel mai bun serial romanesc Captur10

La urmatoarele intrebari Grig a dat raspunsurile urmatoare:
Prima a ales serialul “Trasnitii” ca ambasador pentru noaptea dintre ani. Cum ati primit aceasta veste?

Prin telefon! Si cum tot eram in timpul filmarilor la serial, ne-am gandit ca n-ar strica sa luam o pauza “de tigara” (ca la armata) si sa facem si un scurt program de Revelion. De doua ore! Dupa cum ati vazut, acest program nu a avut legatura cu serialul. Am zis sa mai facem si altceva. La cat filmam pentru Trasnitii, am ajuns sa fim si acasa personajele de pe ecran.

Esti multumit de audientele inregistrate de Revelion?
Bineinteles, avand in vedere ca programul nostru s-a clasat pe podium, si in direct, si in reluare. Multumim publicului nostru fidel, inclusiv celor veniti special din Spania, ca sa ne urmareasca, impreuna cu rudele lor din Italia si Mongolia!

Cu ce noutati vin “Trasnitii” in 2011?
O crestere... dar nu economica, ci de 1- 2 puncte de rating, care convertite in procente de impozitare vor contribui decisiv la ajustarea trendului de crestere pozitiva a PIB-ului Romaniei, care va reprezenta pilonul de baza a stabilitatii monedei euro in raport cu moneda nationala... a Norvegiei. Adicaaa, „dupa vreme rea, vine vreme buna”, cum spune un mare clasic ...inca in viata, dintr-un colt al Europei indepartat si intunecat, numit Romania.

Petreceti mult timp impreuna pe platourile de filmare. Intre care dintre actori s-au legat prietenii stranse?
Aaa, nu, maxim 10 minute pe saptamana! Cand vine mancarea! Dupa care ne imbracam si plecam! O zi de filmare arata cam asa: repetam textele pe Facebook, ne filmam pe videochat... cu camera ascunsa, ca suntem pudici, si difuzam serialul pe YouTube! De acolo il ia Prima gratis si il transforma in format HD! Noi ne luam banii din accesarile de pe net. Dar apropo, care era intrebarea? Aaa, intre care dintre actori s-au legat prietenii stranse? Intre Marlanu’ si fetele... de la catering! Intre Gogoase si coana Frosa s-a legat o prietenie atat de stransa, incat au ajuns sa se contopeasca!

Fanii serialului au realizat un site special pentru voi. Ce alte initiative de-ale acestora v-au impresionat in mod placut?
Cea mai laudabila initiativa a fanilor este aceea ca ne urmaresc in numar atat de mare. Suntem incantati de faptul ca au ramas fideli umorului, de atata timp.

Cum arata o zi obisnuita de filmare?
O zi de filmare are cam 12 ore. Ne intalnim la platouri pe la 9, deh, ca functionarii publici, dupa care ne bem cafeaua si ne machiem vreo ora, deh, tot ca functionarii publici! Dupa care nu prea mai suntem functionari publici vreo 5 ore, pana la pauza de masa. Mancam 20 minute, adica mult mai rapid ca functionarii publici, apoi cei care nu intra la filmare trag si un pui de somn, exact ca functionarii publici, dar mult mai putin decat parlamentarii. Incheiem ziua cu inca 5 ore de filmat continuu. Cam asa arata 4-5 zile dintr-o saptamana.

De ce v-ati propus să intraţi în Cartea Recordurilor?
Daca nu noi, atunci cine? Nu ar fi si pacat, daca tot am ajuns la 850 de episoade, sa ne inecam ca telenovela la mal? Plus ca ne-am si ambitionat!

Ce atributii, oficiale sau neoficiale, ai in calitate de lider al “Trasnitilor”?
Eheee, oficiale aveam multe! Da mi-a taiat guvernul o parte din ele! Si uite asa, am fost obligat sa le trec pe neoficiale, ca suma atributiunilor trebuie sa ramana constanta.

Te-a influentat rolul caporalului Pupăză in viata personala?
Normal! Fac trageri in fiecare zi! Defect profesional. Dar fara arma, ca de doi ani jumatate am trecut in civilie cu serialul, si mi s-a luat dotarea. Mi-a ramas doar uniforma. Dar am o oferta de la Hollywood Planet sa le-o dau, sa o expuna pe pereti langa uniformele lui Rambo si Terminator.

Prin ce schimbari trece personajul tau in perioada urmatoare?
In primul rand, ii revine vederea. Deci n-o sa mai fie cu Betty. Apoi se pregateste sa candideze la presedintia Romaniei. Si cel mai important, NU SUNT CHITROS!

Exista viata dincolo de filmarile pentru sitcom-ul de la Prima? Ce faci in timpul liber?
Acum, de exemplu, va raspund voua la intrebari. In rest, ma duc aproape in fiecare weekend la o pensiune cu masaj, cu bucatarie italiana si „super fite”, unde culmea, patronul nu-mi cere niciodata bani. Cred ca-i nebun

Ai doi copii. Cand vor creste, ti-ar placea sa urmeze o cariera in actorie?
Da, dar numai impreuna cu copiii celorlati colegi! Ca sa fie un fel de „Trasnitii Jr.” Acum, serios vorbind, copiii nostri chiar si-au facut debutul in actorie, pe la 2-3 ani, in serialul „Pitici si Tatici”, deci ar avea toate motivele sa recidiveze.

Cum ai petrecut Sarbatorile de iarna?
Ca pe cele de vara. Doar ca mi-a fost putin mai frig. Probabil pentru ca ningea si eu eram tot in slip. Glumesc! Le-am petrecut la gura semineului, arzand acte. Daca ati sti ce frumos si romantic trosnesc bilanturile! Doar v-am zis ca ma pregatesc sa devin presedintele Romaniei! In serial bineinteles, sa nu panicam ,,lumea”.

http://www.trasnitii.com
Distribuie acest articol pe: reddit

Alex.B

Mesaj Vin Ian 21, 2011 12:18 am Scris de Alex.B

super...tare interviu;) bravo lor

avatar

Mesaj Dum Ian 23, 2011 12:37 am Scris de AndreeaBogoi

Imi place foarte mult serialul ! Il urmaresc ! Grig, " Pupaza " , ai un interviu foarte frumos ! Te admir foarte mult si bine ca " Pupaza " nu mai este orb ! Am zis " Pupaza " ! Desi Betty, in realitate, cred ca e frmusica ...
Te pup dulce, Andreea ... !

skodats

Mesaj Joi Ian 27, 2011 7:34 pm Scris de skodats

tare interviul

Cezar2013

Mesaj Lun Ian 31, 2011 9:41 pm Scris de Cezar2013

Prea calumea interviul!Il respect pe "Pupaza" in tot ce face!

avatar

Mesaj Mier Feb 23, 2011 1:24 am Scris de tonnyas

sunte-ti cei mai BUNI de cateva ori am crezut ca voi muri de RAS la propriu... bravo sa o tine-ti tot asa mult timp... va salut cu stima si respect

razvanX

Mesaj Joi Feb 24, 2011 6:18 am Scris de razvanX

intradevar super cei mai tari sunteti good luck

avatar

Mesaj Lun Apr 04, 2011 9:57 pm Scris de sergiuninja1997

sunteti cei mai tari si sa o tineti in continuare tot asa ca sa mai avem si noi ce rade

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum