Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
razvanX (3410)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
trasnit08 (3153)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
Alex.B (3121)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
Valentin (2612)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
alexutzu (2020)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
Florinel (1696)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 
ducu (1458)
Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10Felicitari pentru Ciresa de pe tort Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Felicitari pentru Ciresa de pe tort

+2
razvanX
veronica
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Felicitari pentru Ciresa de pe tort Lun Feb 28, 2011 3:57 am

veronica


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Domnule Zamfirescu,

Urmaresc emisiunea dar putine vedete ma impresioneaza.In aceasta seara dumneavoastra m-ati emotionat si va multumesc.Si eu si sotul meu suntem pasionati de arta culinara, daca am fi mai tineri (avem 55 de ani)am fi incercat o reconversie profesionala (suntem ingineri din pacate)..........Experimentam retetele mostenite de la mame sau ceea ce ne ofera cu generozitate net-ul.Nu intamplator,poate, fiul nostru cel mic (27 ani) este bucatar de 7 ani si o face cu mare pasiune.
Am simtit nevoia sa va trimit acest mesaj pentru ca ati transmis multa emotie in tot ceea ce ati pregatit.De la pana la tort!!!!!!Am inteles ca aveti blog, din pacate nu am gasit.
Va doresc sanatate si realizari in toata activitatea dumneavoastra.
Cu mare consideratie,

Veronica Georgescu

2Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Lun Feb 28, 2011 6:24 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

stiu ca o participat la cireasa de pe tort si o fost grozav am postat la stiri un asemenea topic
norok in continuare trasnitilor

3Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Joi Mar 03, 2011 11:13 pm

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

bravo lui

4Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Mier Apr 20, 2011 8:34 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

mia placut acel tort de la sfarsit

5Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Lun Mai 09, 2011 12:24 am

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

L-am vazut si eu in acea emisiune.....Ce tare a fost

6Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Vin Dec 30, 2011 5:01 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

a fost tare

7Felicitari pentru Ciresa de pe tort Empty Re: Felicitari pentru Ciresa de pe tort Sam Apr 26, 2014 3:18 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

asteptam sa il mai vedem ca doar asa sa ma uit la emisiunea asta

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum