Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10reintoarcere in nato - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

reintoarcere in nato

+22
ducu
alexandru04bos1
marlanu_ferdi
andreea boussarsar
Florin07
DareDevils
Alex.B
eXpres
rmc112
mihai nyilas
F.B.I [;x]
anitza97
sergiuninja1997
Dia
ionut_grecu
tarnitiisuperfan
Cezar2013
razvanX
RulerYo
tunul
trasnit08
hiroyoshi
26 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Sam Iul 16, 2011 9:12 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

speram la o surpriza placuta din partea traznitilor,,,daca nu in sezonul 17 macar in sezoanele viitoare 18,19...niciodata nu-i prea tarziu!;)

http://www.trasnitii.com

27reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Dum Iul 17, 2011 7:33 pm

rmc112

rmc112
Comandant
Comandant

Ar fi cu adevarat o surpiza sa revina in nato si Trasca cu Iepuras sa se intoarca vreau sa zic ca poate nu au murit si inca supravietuies ei doar credeau ca au murit da puteau sa traiasca si ei sa nu fi stiut.NU ?

28reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Lun Oct 24, 2011 5:42 am

DareDevils

DareDevils
Comandant
Comandant

Din cate au anuntat cei din echipa, vor sa ajunga la 2000 de episoade. deci ...pana atunci ...se pot intampla multe. Cine stie , poate se vor intoarce in nato ....poate nu :D Ramane de vazut.

Va salut, trasnitilor.

http://www.royaltyfreemusicweb.com

29reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Vin Noi 04, 2011 2:55 am

Florin07


Soldat
Soldat

Cred ca ar fi mai bine ca trasnitii sa se intoarca in nato.
Atunci cand erau acolo,parca dadeau un sentiment de rebelitate.Mia placut intotdeauna ideea de unitate militara,in care cei puternici sai comande pe cei mici intr-un mod comic.
Cred k ar fi o idee extraordinara ca trasnitii sa se intoarca in nato.

30reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Dum Ian 01, 2012 6:36 pm

andreea boussarsar


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

chiar daca se intorc in nato toate personajele ,ar putea fi adaptabile,baba ar putea fi comandant sau sergent:))))

31reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Lun Ian 02, 2012 4:36 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

sincer nu as vrea sa se intoarca in nato dar imi doresc ca sefu si iuliana sa revina in serial

32reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Lun Ian 02, 2012 5:14 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

ar fi tare reintoarcerea in nato

33reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Joi Ian 05, 2012 7:36 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

o mare parte din ei nu ar mai vrea sa revina ca soldati

34reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Joi Ian 05, 2012 11:27 pm

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

sa vina seful si iuliana in serial ar fi tare bn zis marlnu_ferdi

35reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Mar Feb 21, 2012 7:00 am

Lordutu53

Lordutu53
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

sincer mie mi se par mult mai comice episoadele din armata decat cele din civilie dar ramane de vazut

36reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Joi Mar 01, 2012 9:02 am

PUYA

PUYA
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

mie nu mi-ar placea sa se intoarca in nato....e mai frumos in civilie si mai ales sunt curios cine iese presedinte. va dati seama ca daca sa-r intoarce in nato nu ar stii cum sa evadeze.

37reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Mar Mar 20, 2012 9:18 pm

elenamacarena


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Da ar fi super ....imi placea mai mult atunci serialul

38reintoarcere in nato - Pagina 2 Empty Re: reintoarcere in nato Mar Mar 04, 2014 9:18 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

daca nu sau intors pana acum crezi ca o sa se intoarca nici gand subiect inchis T/C

http://www.trasnitii.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum