Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
razvanX (3410)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
trasnit08 (3153)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
Alex.B (3121)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
Valentin (2612)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
alexutzu (2020)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
Florinel (1696)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 
ducu (1458)
se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

se cearta fiindca inca se plac sau nu?

+5
Mariusikk1997
Trasnita funki fresh
F.B.I [;x]
trasnit08
razvanX
9 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty se cearta fiindca inca se plac sau nu? Sam Apr 02, 2011 4:15 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

eu zic ca inca e ceva intre ei

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

nu cred poate afrodita inca mai simte ceva dar chiorete nu cred

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

eu sper ca ambi simt ceva unu pntru altul

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

chiorete nu findca a declarat razboi femeilor

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

chiorete cam mici sanse so mai placa dar la afrodita parca-s mai mari

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

nu cred..

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

cred ca se cearta ca nu se suporta...

8se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Mier Sept 07, 2011 8:48 pm

Mariusikk1997


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

la finalul sezonului 16 chiorete a zis k nu mai declara razboi femeilor
Afrodita

9se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Mier Sept 07, 2011 10:58 pm

mamaruta


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

nu cred ca inca se plac

10se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Joi Sept 08, 2011 1:47 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

neee....astai doi nu se plac si nici nu o sa se mai inteleaga cat de curand!(parerea mea)

http://www.trasnitii.com

11se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Joi Sept 08, 2011 7:02 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

si afrodita mai mult ca sigur nu va fi in sezonul 17

12se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Sam Apr 14, 2012 12:50 am

Alin74


Soldat
Soldat

numai exista sanse sa mai fie ei 2... Chiorete daca se desparte de Sofia o sa fie omorat de baba :))

13se cearta fiindca inca se plac sau nu? Empty Re: se cearta fiindca inca se plac sau nu? Mar Mar 18, 2014 9:35 pm

r-Speed

r-Speed
Caporal
Caporal

eu zic ca se cearta fiindca inca mai tin unu la altu

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum