Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
razvanX (3410)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
trasnit08 (3153)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
Alex.B (3121)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
Valentin (2612)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
razvan 1997 (2190)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
alexutzu (2020)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
Florinel (1696)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 
ducu (1458)
un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10un singur cuvant despre acest cuplu Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

un singur cuvant despre acest cuplu

+2
trasnit08
razvanX
6 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1un singur cuvant despre acest cuplu Empty un singur cuvant despre acest cuplu Sam Apr 02, 2011 4:23 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

perfecti un mafiot si cu o frumoasa

2un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Sam Apr 02, 2011 8:36 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cam da daca nu ar f baba

3un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Dum Apr 03, 2011 7:50 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

baba e un ghimpe-n coaste

4un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Dum Apr 03, 2011 6:13 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

amore

5un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Joi Mai 05, 2011 5:25 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

mafia la tine acasa :))

6un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Lun Mai 09, 2011 11:54 am

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Daca nu ar fi Baba.....Ar fi un cuplu superb

7un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Lun Mai 09, 2011 2:38 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

stiu dar si baba face anumite faze sa mearga ca asa doar sa vezi ca fac nu stiu eu ce mascari o sa fie plictisitor dar cu baba mai misca lucrurile

8un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Dum Mai 15, 2011 9:12 am

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

d acord :D

9un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Dum Mai 15, 2011 2:42 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sunt ca sarea si piperul

10un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Mar Iun 07, 2011 5:25 pm

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

beleah :d

11un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Mier Iun 08, 2011 12:17 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

2 porumbei

12un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Mar Iun 14, 2011 1:41 am

cibertus99


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Dupa parerea mea Baba si cei din vila sunt defapt baza serialului masa lui gogoase

13un singur cuvant despre acest cuplu Empty Re: un singur cuvant despre acest cuplu Sam Iul 30, 2011 4:29 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

haiosi

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum