Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
razvanX (3410)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
trasnit08 (3153)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
Alex.B (3121)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
Valentin (2612)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
razvan 1997 (2190)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
alexutzu (2020)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
Florinel (1696)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 
ducu (1458)
De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10De ce nu postezi mesaje ?  Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

De ce nu postezi mesaje ?

+13
RulerYo
alex_theking99
F.B.I [;x]
tarnitiisuperfan
shmekheru
Trasnita funki fresh
ducu
razvanX
Cezar2013
Alex.B
trasnit08
marlanu_ferdi
Valentin
17 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1De ce nu postezi mesaje ?  Empty De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 12:49 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Din dorinta de a imbunatati calitatea acestui forum si de a avea mai multi membri activi , dorim sa stim de ce unii dintre voi nu postati mesaje sau daca ati postat inainte de ce nu mai postati acum .Asteptam motivele voastre in acest topic.



Ultima editare efectuata de catre Valentin in Dum Iun 12, 2011 11:44 pm, editata de 1 ori

http://www.trasnitii.com

2De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 12:52 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

maicamea este severa fata de note si trebuie mereu sa iau peste 8 si-mi rapeste mult timp de exemplu dimineata,apuc seara sa mai intru la pc si atunci ma apuc sa scriu din teme,ce-mi mai ramane din timp ma joc cs,dar vine vacanta si o sa compensez timpul pierdut

3De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 1:34 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

eu am antrenamente la mn parinti nu sunt severi cu notele dar eu imi impun toate notele sa fie de 8,9,10

4De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 1:47 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

buna intrebare,,,am absentat atatea zile pt ca am invatat pentru teze promit ca voi incepe iar activitatea si legat de cei care as-i fac un cont si dupaia uita de el...de ce oare al mai creeaza?dc nu intra sa scrie mesaje?...asteptam raspunsuri

http://www.trasnitii.com

5De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 3:06 am

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

eu mai sunt absent pentru ca proiectele pentru scoala imi ocupa cel mai mare timp........incep sa-mi revin pt ca mi-am schimbat netul si se misca mult mai bn

6De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 3:35 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da si am si probleme cu netu.... alex tu oricum esti activ

7De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 2:49 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

aveam probleme si mi-o luat mama pc un timp,dar eu inca mai scriu si din vara o sa tot scriu

8De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 3:00 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

am alte lucruri de facut,activitati si mai intru doar sa vad cate un episod pierdut

edit:azi ma reapuc sa postez



Ultima editare efectuata de catre ducu in Dum Iun 05, 2011 3:33 pm, editata de 1 ori

9De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 3:21 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

macar atat

10De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Dum Iun 05, 2011 11:07 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Tezeleee si noteleee si parintii ma hacuie daca iau sub 8 da ma reapuc de tastat!

11De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 12:37 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

vad ca au postat fix oameni cre scriu dar cei care nu prea au contact cu acest site dar au cont nu

12De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 1:10 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

imeadiat ce se termina scoala ma apuc serios de scris,sper doar sa nu ma duc la tara..

13De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 1:33 am

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

poi scriem si noi cei care ne intereseaza de acest site si am sta non-stop daca am avea timp! (unii cred ca au si uitat ca au cont pe acest site-caz concret=varamea)

14De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 1:36 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

e o posibilitate

15De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 4:17 am

shmekheru


Soldat
Soldat

nu cred ca are importanta cat mesaje scrii. Intru zilnic pe acest forum sa ma uit la serial pt.k eu momentan stau in camin studentesc si nu am televizor in camera.

16De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Lun Iun 06, 2011 1:49 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

cam nasol de tine,dar macar iti faci timp sa intri pe forum

17De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mar Iun 07, 2011 2:02 am

tarnitiisuperfan

tarnitiisuperfan
Comandant
Comandant

pai...eu nu prea mai postez pentru ca eu fac si baschet si programul meu este deobicei: dimineata-teme,la pranz-scoala,seara-baschet(antrenamente)
si la 8 seara ajung acaas pana mananc ,pana ma spal, pana ma schimb se face 9 si nu prea mai pot sa postez asa de des...
in seara asta me-am facut timp pentru ca vreau sa spun si eu motivul meu...
si daca cineva nu ma crede eu nu il acuz dar sa fie si el in locul meu si apoi sa inteleaga de ce nu pot...
Cu dragoste pt. trasnitii-Ciprian I. Chiorete
P.S. Vara o sa postez mai mult pt ca o sa mai am timp...

18De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mar Iun 07, 2011 12:51 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

cam nasol
dar restul?ma refer la astea noi,care se inscriu asa de florile dalbe si nu scriu nimic.Astea mai vechi poate au un motiv dar astea noi?....

19De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mar Iun 07, 2011 3:20 pm

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

scoala etc...

20De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mar Iun 07, 2011 4:30 pm

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

User : celmaitare na mai postat de loc mesaje in ultima vreme...;)

21De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mier Iun 08, 2011 1:10 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

o sa revina lumea

22De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Mier Iun 08, 2011 11:09 pm

alex_theking99

alex_theking99
Comandant
Comandant

Stiti, nu am mai intrat pt ca este sfarsit de an scolar si toti ne asculta ne dau teste, dar de azi ca mai scapam usor, usor de teme promit ca intru! Vreau oricum sa mai cresc in grad si in plus este super acest site!

23De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Joi Iun 09, 2011 12:06 am

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

La inceput trimiteam multe mesaje.....Acum am de invatat....E sfarsitul anului...Totusi trimit cate un mesaj sau doua pe zii

24De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Joi Iun 09, 2011 1:07 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

asta asa e

25De ce nu postezi mesaje ?  Empty Re: De ce nu postezi mesaje ? Vin Iun 10, 2011 2:26 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da asteptam cat mai multi membri dornici sa scrie mesaje

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum