Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
razvanX (3410)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
trasnit08 (3153)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
Alex.B (3121)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
Valentin (2612)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
razvan 1997 (2190)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
alexutzu (2020)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
Florinel (1696)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 
ducu (1458)
“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video] Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

“Trasnitii” revin cu un nou sezon, la Prima TV! [Video]

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

03-09-2011
Sunt eroii celui mai longeviv sitcom din lume si n-au de gand sa se lase.
“Trasnitii” merg mai departe cu noi episoade. Sunt de neoprit!


Pupaza crede ca a scapat de Betty, insa atractia ramane in continuare… fatala. Pe plan profesional, Pupaza viseaza la presedintie si face promisiuni electorale, iar amenzile de la CNA curg garla. La sectia de politie, intre Chiorete si ceilalti politisti e mare competitie, cu atit mai mult cu cat toti stiu ca urmeaza sa se aleaga un nou sef. In absenta lui Scaltone, la Club se instaleaza dictatura Marlanului.

Cum se razbuna Betty, ce inginerii financiare face Pupaza, cum scapa Gogoase de persecutiile Marlanului si care sunt ultimele aventuri ale cuplului Ema - Vandamme, veti vedea in noul sezon “Trasnitii”, din 12 septembrie, de luni pana joi, la ora 22:15, numai la Prima TV!



Ultima editare efectuata de catre Valentin in Mar Sept 13, 2011 4:18 am, editata de 2 ori

http://www.trasnitii.com
Distribuie acest articol pe: reddit

Alex.B

Mesaj Sam Sept 03, 2011 4:44 pm Scris de Alex.B

thare...abia astept!!!

Cezar2013

Mesaj Lun Sept 05, 2011 10:09 pm Scris de Cezar2013

Deabea astept!!!

avatar

Mesaj Vin Sept 09, 2011 5:39 pm Scris de razvan2000

tare

trasnit08

Mesaj Vin Sept 09, 2011 6:32 pm Scris de trasnit08

e un singur regret afrodita nu va fi in acest sezon

Valentin

Mesaj Vin Sept 09, 2011 6:50 pm Scris de Valentin

Asta este ..

trasnit08

Mesaj Vin Sept 09, 2011 7:23 pm Scris de trasnit08

si din pacate in acest sezon nu avem nici o revenire

kErTiLLo

Mesaj Lun Sept 12, 2011 2:45 am Scris de kErTiLLo

inca putin si incepe .. abia astept

Valentin

Mesaj Lun Sept 12, 2011 4:41 pm Scris de Valentin

Mai sunt cateva ore si incepe .

kErTiLLo

Mesaj Lun Sept 12, 2011 7:41 pm Scris de kErTiLLo

abia astept sa vad cine o sa fie sef de sectie

trasnit08

Mesaj Lun Sept 12, 2011 8:15 pm Scris de trasnit08

nu cred o sa se decida sef de sectie din primul episod

Valentin

Mesaj Mar Sept 13, 2011 3:07 am Scris de Valentin

Nu stiu o sa vedem..mai sunt 8 minute si trebuie sa inceapa . Astept cu nerabdare sa inceapa.

Lordutu53

Mesaj Mar Sept 13, 2011 3:49 am Scris de Lordutu53

a inceput si solomon e iar sef

Valentin

Mesaj Mar Sept 13, 2011 3:59 am Scris de Valentin

Se pare ca s-a clarificat cine va fi sef de sectie inca din primul episod.

trasnit08

Mesaj Mier Sept 14, 2011 1:09 am Scris de trasnit08

nu e inca sigur pt ca e provizoriu in am vazut promo la episodul de diseara si stiu ca in aceasta seara vom afla ce se mai intampla pe la sediul FCM

Alex.B

Mesaj Mier Sept 14, 2011 1:54 am Scris de Alex.B

asteptati si voi sa vedem episodul de azi...si dupaia putem trage concluzii

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum