Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
razvanX (3410)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
trasnit08 (3153)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
Alex.B (3121)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
Valentin (2612)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
alexutzu (2020)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
Florinel (1696)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 
ducu (1458)
Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10Spiritul lui Gogoase (9 Martie) Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Spiritul lui Gogoase (9 Martie)

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Spiritul lui Gogoase
9 martie 2010
Marlanu’ afla de la un subaltern ca fiscul face discount daca impozitele sunt platite la timp si se grabeste sa achite taxele clubului.

Mama lui Gogoase il convinge pe Chiorete sa se duca in pivnita, pentru a afla, pe cai paranormale, orice informatii despre fiul ei. Chiorete ii cere spiritului lui Gogoase sa apara, daca e intr-adevar mort. Acesta isi face aparitia, facandu-l pe Chiorete sa creada ca e vorba de o stafie.

Cum se incheie razboiul declansat de Afrodita intre Pupaza si Chiorete si ce se intampla cu “fantoma” lui Gogoase, vedeti pe 9 martie, de la ora 22:15, la “Trasnitii”, Prima TV.

http://www.trasnitii.com
Distribuie acest articol pe: reddit

Valentin

Mesaj Mar Mar 09, 2010 5:32 am Scris de Valentin

E super!

skodats

Mesaj Mar Mar 09, 2010 8:50 pm Scris de skodats

mi s-a parut mie sau in reclama era si gogoase?

Valentin

Mesaj Mar Mar 09, 2010 11:47 pm Scris de Valentin

da era, dar daca citesti cu atentie ce scrie mai sus o sa-ti dai seama ca o sa fie si gogoase.

skodats

Mesaj Mier Mar 10, 2010 12:29 am Scris de skodats

da stiam asta ca am vz pe site-ul ****** dar nu eram sigur daca in reclama este gogoase sau nu



Ultima editare efectuata de catre Valentin in Mier Mar 10, 2010 1:05 am, editata de 1 ori (Motiv : Reclama)

avatar

Mesaj Sam Sept 10, 2011 5:25 pm Scris de razvan2000

tare

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum