Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Spune-ti parerea despre actrita "Ema"

+19
laladenisa
RulerYo
trasnit08
razvanX
allytzu
razvan 1997
marlanu_ferdi
Alex.B
vali16
alexutzu
Eu sunt!
danciueduard
skodats
The-Man-Bill-Goldberg
pupazel
Edytza
InaCor
dorutzu23
Valentin
23 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Mar Sept 21, 2010 3:43 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

aha Pupaza

27Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Dum Sept 26, 2010 10:19 pm

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

ca actor?! bun! ca persoana?! buna!!! Ema

28Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Sam Noi 06, 2010 2:32 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nebuna da comica

29Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Sam Noi 06, 2010 5:05 pm

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nebuna

30Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Joi Feb 24, 2011 3:59 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

nebuhuuuuna

31Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Vin Mar 04, 2011 12:18 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

o actritza buna

32Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Mier Apr 20, 2011 9:21 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

o actrita foarte buna si cred foarte dura

33Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Lun Mai 09, 2011 12:10 pm

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Toti din acest serial au un talent aparte......Si Ema este una dintre ei

34Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Vin Iun 10, 2011 7:54 am

laladenisa


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Mie imi place de Ema arata foarte bine ca femeie si ca actrita isi joaca bine rolul.

http://www.e-jocurinoi.com

35Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Lun Iul 18, 2011 8:13 pm

nicky

nicky
Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

este syper

36Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Lun Iul 18, 2011 8:17 pm

nicky

nicky
Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

este super

37Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Lun Iul 18, 2011 11:56 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

REediteaza mesajul anterior nu face dublu post! ;)

http://www.trasnitii.com

38Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Joi Oct 13, 2011 3:08 am

VaLy.

VaLy.
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

O atractie buna

39Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Joi Dec 29, 2011 4:17 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

o actrita talentata

40Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Vin Dec 30, 2011 2:52 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

e agitata

41Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Vin Dec 30, 2011 6:17 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

isi joaca bine rolul

42Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Mier Ian 04, 2012 6:32 pm

Mr.Pupaza

Mr.Pupaza
Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie

e tare

43Spune-ti parerea despre actrita "Ema" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actrita "Ema" Mar Mai 13, 2014 2:47 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

este frumoasa dar are si talent actoricesc ,acum sper sa faca ceva cu personajul pt ca in momentul asta e scoate maxim din el dar e cam monoton scenaristul ar trebui sa lucreze la asta

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum