Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
razvanX (3410)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
trasnit08 (3153)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
Alex.B (3121)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
Valentin (2612)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
alexutzu (2020)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
Florinel (1696)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 
ducu (1458)
Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva... Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica...ceva...

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

GElax Rechinul 0000


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Bună prieteni,acesta este al cincilea sau al patrulea meu post,dar nu contează.
Am scris despre Chiorete,Afrodita,Solomon şi Sofica pentru că sunt personajele mele preferate şi aş vrea să discutăm despre ei.
Vreau să avem o discuţie lungă despre ei,sunt obsedat de ei...
De Chiorete îmi place pentru că spune faza aia:Tu eşti puţin complet tra lala?
De Solomon îmi place pentru că nu e genul de adult prea dur.
De Afrodita că are tot ce îi trebuie unei femei.
Şi de Sofica că cu acest sezon (al 18-pelea) au o relaţie şi cu episodul de ieri erau să fie prinşo de baba ce făceau...Episodul de ieri era unul din cele mai tari episoade din sezonul 18.
Notele pentru actori:
Chiorete-NOTA 10
Solomon-NOTA 10
Afrodita-NOTA 10
Sofica-NOTA 8 sau 9
Totuşi cred că Sofica va avea nota 8.
Sofica-NOTA 9.

Chiorete Afrodita
Chiorete Solomon&Mateescu :-Sofia

GElax Rechinul 0000


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Scuze,greşeală,am scris:Sofica-NOTA 9.
Vreu să zic:Sofica-NOTA 8.
Da.
Sofica-NOTA 8.

Alexander.


Comandant
Comandant

Si eu sunt 'obsedat' de Chiorete, in special de faptul ca este politist si vorba lu marlanu =)) ' are si el o aroganta, o prestanta de politist'. Chiar imi place ca l-au pus politist pe el. Sper ca in sezonu 19 sa revina totul la normal adica , sa nu mai plece gogoase cu marlanu in alt sat/oras sau ce era ala. Sa ramana tot in oras si sa ii astepte noi provocari :d ar fi super awesome. Chiorete-10. Preferatu` meu.

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

topic inchis

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum