Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu"

+30
Cristy
Lordutu53
razvanX
alexandru04bos1
dennys10
Florinel
Joker_Alex
allytzu
Juristul
razvan 1997
Alex.B
marlanu_ferdi
Gogoase
Silv
ducu
alexutzu
Gavrila
Eu sunt!
Nospam
danciueduard
skodats
Leonard
pupazel
Edytza
WeeZy
rko.fan
dorutzu23
Andrei Moldovan
otika
Valentin
34 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 5]

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Sper ca sa fie iar cum a fost in armata ,dur, In episodul de azi mi-am reamintit de clipele cand era el sergent .

http://www.trasnitii.com

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

simpaticc

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

e bun actor,si personajul e amuzant

http://www.exacs.hitforum.ro

alexutzu


Baros
Baros

ii foarte comic si are niste faze durere. ca de exemplu: adica?? , bunicule, am ajuns in Germania? ,
-marlane, tu esti idiot?
-da,dar de ce intrebi? sau
-da, dar am stabilit asta la angajare

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

are un rol comic

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

mie nu-mi place ca e marlan

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

e destul de enervant dar si simpatic

alexutzu


Baros
Baros

Marlanu

Silv


General
General

As vrea sa-l vad si pe Marlanu' cuplat cu cineva :)).Da' nu cu Angi sau cu baba.

alexutzu


Baros
Baros

eu as vrea sa-l vad cuplat cu baba

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

e cel mai comic din serial

37Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" Mier Iul 28, 2010 12:25 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

pai e supermegaultrahipertare

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Nsh ce sa zic,eu cred ca dupa atata timp glumele le are in reflex si le zice tot timpu ,nota 10!Poate are mici scapari na:"Nimeni nu e perfect"!

http://www.trasnitii.com

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

asa e dupa 7 ani de comedie iau intrat glumele in reflex

40Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" Mier Sept 08, 2010 3:47 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

pai numai eu ce-l imit de vre-un an fara sa am scris scenariu si le stiu ,apai el.. :)

http://www.trasnitii.com

41Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" Mier Sept 08, 2010 5:19 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

parca e si greu sa le ti minte,cine are mem tine,cn nu,nu

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

asa e. Chiorete Chiorete -cei mai buni

http://www.trasnitii.com

43Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" - Pagina 2 Empty Re: Spune-ti parerea despre actorul "Marlanu" Mier Sept 15, 2010 12:59 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

o face fb pe prostu

Juristul


Soldat
Soldat

CEI MAI MARI(la propriu si la figurat),COMICI AI ROMANIEI:"MIRCEA CRISAN" si "TONI IONESCU".

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

e un balon

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cam da

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

cu aer rece nu cald

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

ar trebui sa mai slabeasca
si stiu cum
sa ii zica sofi babei ca marlanu o iubeste foarte mult pe ea (baba)si sa-l fugareasca sa-l pupe si alte trb

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

asta da dieta

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

iti zic ca o sa slabeasca,ca chiorete in 3 sapt

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum