Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
razvanX (3410)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
trasnit08 (3153)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
Alex.B (3121)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
Valentin (2612)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
alexutzu (2020)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
Florinel (1696)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 
ducu (1458)
Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Spuneti parerea despre actrita "Teo"

+18
trasnit08
marius1151
razvanX
ducu
allytzu
razvan 1997
Alex.B
marlanu_ferdi
Silv
Gogoase
pupazel
alex_theking99
alexutzu
Eu sunt!
Edytza
The-Man-Bill-Goldberg
skodats
Valentin
22 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Spuneti parerea despre actrita "Teo" Mar Feb 02, 2010 6:08 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Imi place foarte mult ca personaj , isi intra foarte bine in rol

http://www.trasnitii.com

2Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Joi Feb 18, 2010 9:42 pm

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

da ai dreptate

3Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Vin Feb 19, 2010 1:14 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Stiam :D

http://www.trasnitii.com

4Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Mar Mar 09, 2010 1:51 am

The-Man-Bill-Goldberg

The-Man-Bill-Goldberg
Caporal
Caporal

da valentin ai dreptate

http://www.acrossthenation.tk

5Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Mar 14, 2010 3:22 am

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

A mai jucat in serial :) in episodul ala in care a fost invitata speciala Luminita Anghel (Lectia de contraspionaj) ... ea juca rolul de prostituata ... dar parca acum se descurca mult mai bine :) imi place mult cum isi joaca rolul si e tare dragutza ...

6Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Mar 14, 2010 3:58 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

da stiam ca a mai fost dar nu stiam in ce episod

7Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Joi Apr 01, 2010 6:53 pm

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

dragutza tipa

8Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Joi Iun 10, 2010 8:19 pm

alexutzu


Baros
Baros

edytza,am vazut episodul atunci cand a fost difuzat la tv,dar nu imi amintesc de ea.daca il avre cineva, rog sa fie postat

9Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Iun 20, 2010 4:06 am

alex_theking99

alex_theking99
Comandant
Comandant

Parerea mea ca e umpic cam nebuna!

10Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Iun 20, 2010 4:07 am

alex_theking99

alex_theking99
Comandant
Comandant

AAA! Si macar daca era mai buna relatia cu Gogoase!

11Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Lun Iun 21, 2010 8:24 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Cam nebuna in serial Teo

http://www.trasnitii.com

12Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Lun Iun 21, 2010 5:37 pm

pupazel

pupazel
Colonel
Colonel

o actrita buna..isi joaca bn rolul

13Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Mar Iun 22, 2010 4:27 am

alexutzu


Baros
Baros

nebuna

14Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Iul 11, 2010 3:01 am

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

e o nebuna :))

15Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Iul 11, 2010 4:25 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

ma uitam la niste episoade din "La Bloc" si am vazut ca a fost si p acolo pe langa ea a mai fost si Fane Baros si Mogulul

16Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Iul 11, 2010 4:35 am

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

ok?

17Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Lun Iul 12, 2010 3:29 am

Silv


General
General

Pentru Skodats :

Pe langa Mogulul si Baros,mai era si seful Politiei ( nu in acelasi episod ).

18Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Lun Iul 12, 2010 5:48 pm

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

da am uitat de el

19Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Joi Iul 29, 2010 2:53 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

in rol e nebuna , banuiesc ca in viata reala nu e asa

20Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Sam Aug 21, 2010 5:47 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

este o actrita buna, o prinde bn rolu de a fi crizata !se pricepe

http://www.trasnitii.com

21Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Lun Sept 06, 2010 10:58 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

asa e

22Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Sam Sept 11, 2010 12:31 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

e nebuna si da bine cu pumnu

23Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Mar Sept 14, 2010 2:25 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

si nu imi place ca acu e cu baros mai misto era sa zic cu ....dorulet
cred ca dorulet ar fi devenit mielusel

24Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Sam Sept 18, 2010 11:59 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da,sa-l vezi pe dorulet in rochie de secretara datorita lui teo!ar fi cv :))

http://www.trasnitii.com

25Spuneti parerea despre actrita "Teo" Empty Re: Spuneti parerea despre actrita "Teo" Dum Sept 19, 2010 12:18 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

teo e cu om barca plecata din port cucu
da e frumoasa si putternica

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum