Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
razvanX (3410)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
trasnit08 (3153)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
Alex.B (3121)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
Valentin (2612)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
alexutzu (2020)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
Florinel (1696)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 
ducu (1458)
Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10Despre Lavinia Stoica Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Despre Lavinia Stoica

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Despre Lavinia Stoica Empty Despre Lavinia Stoica Dum Mar 16, 2014 3:45 am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

Cu toti ne intrebam unde a disparut personajul care o interpretea-za pe Sofia in serialul trasnitii ei bine ca si eu eream tare curios unde e frumoasa actrita care pur si simplu ne inebunea cu frumusetea ei interioara cat si exterioara priverea ei care pur si simplu ma facut sa spun ca o ador <3

Ei bine mam gandit sa iau leagtura cu ea. Am vorbit totusi cat de putin din cate am inteles se ocupa cu poezia sau ceva de genu proiecte si alte chesti stiu ca intr-o perioada chiar sa apucat si de muzica nu mi-am permis sa intru chiar asa in viata ei personala si sa o intreb orice ce mananci ce faci exact cum face un fan cum te intreti asa frumosa si ma departe.

Chiar si ei ii este dor de serial a trait momente fascinante acolo si-a adus aminte si de www.trasnitii.com si cine e Valentin (micul fan care a creat un site si fost chemat de domnul Toni Ionescu sa petreaca o zii cu toata gasca trasnitii pe platourile de filmare) 
 aveti poze in categoria de pe Forum Poze (o zii pe platourile de filmare)Tot ce am de spus ramaneti pe site cand o sa aibe timp o sa mai intre si pe la noi lasa-ti intrebari o zii/seara buna <3


 :-Sofia

http://www.trasnitii.com

2Despre Lavinia Stoica Empty Re: Despre Lavinia Stoica Sam Mar 22, 2014 8:22 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

am vazut pe facebook ca face diferite shoot-inguri

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum