Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal1015%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 15% [ 6833 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal1050%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 50% [ 22065 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal104%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 4% [ 1677 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal108%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 8% [ 3455 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal102%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 2% [ 724 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal101%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 1% [ 492 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal102%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 2% [ 678 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal102%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 2% [ 1013 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal101%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 1% [ 316 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal105%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 5% [ 2077 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal101%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 1% [ 493 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal107%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 7% [ 3262 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal101%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 1% [ 262 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal101%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 1% [ 500 ]
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal102%Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 2% [ 698 ]

Total voturi : 44545

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
razvanX (3410)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
trasnit08 (3153)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
Alex.B (3121)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
Valentin (2612)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
alexutzu (2020)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
Florinel (1696)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 
ducu (1458)
Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10Desirée Malonga iarta, dar nu uita Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Desirée Malonga iarta, dar nu uita

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

alexutzu

avatar
Baros
Baros

Mi-am petrecut cea mai frumoasa vacanta in…
Toate vacantele sunt frumoase, insa le prefer pe cele neplanificate. Sunt cele mai reusite!

Cel mai de pret lucru pe care il am este…
fiica mea, Iris Annely.

Imi bate inima tare atunci cand…
sunt surprinsa placut sau …neplacut.

Cand sunt suparata, intotdeauna…
ma urc in masina si ma plimb fara o directie anume.

Cand vreau sa ma relaxez…
ma uit la un film, ascult muzica sau strang in brate pe cineva drag.

In afara de Romania, as alege sa traiesc in…
Bora-Bora. E cel mai frumos loc din lume!

Cand ma indragostesc…
ma simt ca la 14 ani.
Cea mai fericita am fost atunci cand…
mi-am vazut fetita pentru prima oara.

Nu-mi lipseste niciodata din geanta…
telefonul.

Nu spun niciodata NU propunerii de a...
ma lasa condusa de instinct.

Prietenii spun despre mine ca sunt…
imprevizibila si incapatanata.

Daca ziua de maine n-ar mai exista, azi as…
plange.

Cel mai tare ma enervez atunci cand…
nu mi se raspunde la telefon.

Ma feresc intotdeauna de…
frig.

Am emotii atunci cand trebuie sa…
ma confrunt cu cineva drag.

Cel mai mult ma mandresc cu…
fetita mea, evident!

Regret ca n-am…
puterea sa iert mai usor.

Cel mai frumos cadou pe care l-a primit a fost…
o veverita.

Nu as renunta niciodata la…
masina.

Cea mai buna prietena este...
mama, pentru ca nu m-a dezamagit niciodata si mi-a fost alaturi pe orice vreme, buna sau rea.

O zi este perfecta atunci cand…
ma simt fericita si implinita.

Distribuie acest articol pe: reddit

ducu

Mesaj Mar Noi 16, 2010 6:54 pm Scris de ducu

imi place cum gandeste desiree malonga

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum