Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
razvanX (3410)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
Alex.B (3121)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
Valentin (2612)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
alexutzu (2020)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
Florinel (1696)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 
ducu (1458)
Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce replica iti place cel mai mult la el?

+32
razvanX
Lordutu53
Danyelitos98
alexandru04bos1
roon3y
Toxik
Stelyan_fan_trasnitii
Cezar2013
Florinel
Joker_Alex
allytzu
tica
Wipeout
razvan 1997
Alex.B
marlanu_ferdi
ducu
alexutzu
Chiorete
bestalex01
boghyo
Silv
vulturul visiniu
alexa
Gavrila
Eu sunt!
danciueduard
Nospam
skodats
Andrei Moldovan
dorutzu23
Valentin
36 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

In jos  Mesaj [Pagina 4 din 4]

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

da oare o sa mai vina pupaza cu vorbe asa misto ca si nu e urata,da nu sunt chitr(a/os)

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

pupaza: trebuie sa fim uniti
marlanu: corect ca unde-s multi putuoarea creste

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da e faina.. in ultimu timp nu am mai zis replica ce l-a facut celebru "NU sunt chitraaa!" desi ami placea cum zbiera si tipa cand o zicea.

http://www.trasnitii.com

Stelyan_fan_trasnitii

Stelyan_fan_trasnitii
Caporal
Caporal

Mie imi place cand se entuzieazmeaza si spune "Votati Pupaza Show, Pupaza Show presedinte, votatima, pe mine ma!"

Toxik


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

cand zice da sunt totzi sau cand zice in direct si sunt convins ca si in reluare defapt imi place tot la el e perfect de ador pasarica adika pupaza nu e cv vulgar...:))):X:X:X

roon3y

roon3y
Soldat
Soldat

"Mda SUNT TOTI !" "Da nu SUNT CHITRA!"

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

aia cu banii

Danyelitos98

Danyelitos98
Sergent
Sergent

mie imi place atunci cand canta gogoasa la chitara si pupaza ii spune:Mai termina odata cu chitara ai ca ti-o fac guler

Lordutu53

Lordutu53
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

da ma a fost tare cu bomba da mai tare a fost cand pupaza ii avea de dat lu marlanu cateva milioane se intoarce el si numara dar nu apuca bine sa ii numere ca ii ea marlanu pe toti

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

tare aia cu "Pupaza Show!votati pupaza..." o noua replica tare

http://www.trasnitii.com

Lordutu53

Lordutu53
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

knd era in emisiune si spune:
Este o bomba si aia toti tipa si pupaza baa o bamba de presa

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

da nu-s chitros

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10: mda is totzi

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

clasica lui vorba da nu sunt chitros

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cand isi numara bani

91Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Empty Re: Ce replica iti place cel mai mult la el? Mier Sept 07, 2011 1:25 am

Daninutza

Daninutza
Caporal
Caporal

Era o faza, nu mai stiu in ce episod In care il completa pe marlanu
" ..Se ia un diazepam, se inghite si se merge la culcare"

92Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Empty Re: Ce replica iti place cel mai mult la el? Joi Sept 08, 2011 12:54 am

mamaruta


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Faza super:Nu is chitra

93Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Empty Re: Ce replica iti place cel mai mult la el? Mier Ian 04, 2012 12:57 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

unu doi trei da sunt toti , e cea mai tare replica

Mr.Pupaza

Mr.Pupaza
Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie

da nui mica

95Ce replica iti place cel mai mult la el? - Pagina 4 Empty Re: Ce replica iti place cel mai mult la el? Mier Ian 04, 2012 10:21 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

da,asta chiar e tare cand il face marlanu neghinita cu aia mica si el zice da nui mica

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

super replica

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

da nu e mica

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da sunt toti

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 4 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum