Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Care este cantaretl vostru preferat?

+17
co106
Adelin Bogdan
Lordutu53
RulerYo
Trasnita funki fresh
razvanX
alexandru04bos1
ducu
razvan 1997
Andra
LAPD
Marlanu'
Alex.B
marlanu_ferdi
alexutzu
Silv
Gavrila
21 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mar Apr 05, 2011 10:58 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

AC/DC dar cea mai tare melodie a lor este big jack iti face creiru varza

27Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Dum Apr 24, 2011 9:16 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

MetallicA,cea mai tare trupa si Ozzy Osbourne ca cel mai tare cantaret

28Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Lun Apr 25, 2011 8:19 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

eminem

29Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Lun Apr 25, 2011 8:46 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

si din romania cea mai tare trupa cargo si phoenix si cei mai buni cantareti Florian Pittis si Vali Sterian

30Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Lun Apr 25, 2011 9:04 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

asa e ma :Cargo si Phoenix Chiorete

http://www.trasnitii.com

31Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Lun Apr 25, 2011 10:50 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

din romania dar din lume cred ca e pink flyod

32Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mier Mai 04, 2011 1:36 am

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Timbaland....cred

33Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mier Mai 04, 2011 1:47 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

shakira

34Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Vin Iul 22, 2011 8:30 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

pai din romania Connect-r si asa Michael Jackson

35Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Dum Oct 30, 2011 6:17 pm

Lordutu53

Lordutu53
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

din Romania 3
Fara zahar
Margineanu
B.U.G Mafia

36Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Lun Oct 31, 2011 11:36 pm

Adelin Bogdan

Adelin Bogdan
Caporal
Caporal

Michael Jackson , sunt fac de când aveam 7 ani :) .
P.S. Pot spune cu mâna pe inimă , că atunci când am auzit că a murit , nu mi-a venit să cred , şi 2 zile nu am mâncat şi nu am băut nimic .

http://www.tutorials-games.lifeme.net

37Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Vin Dec 30, 2011 6:34 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu te supara pe mine dar pt mine m.jackson e nimic,muzica lui nu ma atras niciodata,pe mine ma troznit fulgerul de la ac/dc in creier si numai la rock am ramas,am mai multe formatii preferate dar ca si cantaret imi place ozzy osbourne dar acum sa reunit black sabbath :X

38Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Vin Dec 30, 2011 4:29 pm

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

black sabbath iron man asta iti place tie

39Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Vin Dec 30, 2011 4:57 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

te rog ceva:citeste regulamentul pana il iveti pe derost si apoi te apuci din nou de mesaje,sa revenim la subiect

40Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Vin Mai 04, 2012 12:55 am

co106


Soldat
Soldat

SEAN PAUL SHE DOESN'T MIND

41Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Dum Mai 13, 2012 3:11 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

FUEGO :))

http://www.trasnitii.com

42Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mar Iun 12, 2012 2:38 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu ma pot decide asa ca am sa fac un top
1.Metallica
2.Kid Rock
3.Black Sabbath
4.Bob Marley
5.Jimi Hendrix
6.AC/DC
7.Limp Bizkit
8.Killswitch Egange
9.Downstait
10.ZZ Top
11.Cargo
12.Bon Jovi
13.Pink Floyd
14.Sepiltura
15.Breaking Point

43Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Joi Iun 14, 2012 1:07 am

akKerro


Agent de poliţie
Agent de poliţie

cTc = Doc..Deliric 1 .Vlad Dobrescu :>

44Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mar Iun 19, 2012 3:32 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cantaret Kid Rock si ca trupa MetallicA

45Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Mar Iun 11, 2013 3:11 am

Radu Radu

Radu Radu
Comandant
Comandant

Adam Levine (Maroon5)

46Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Dum Feb 16, 2014 1:59 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

2Pac

47Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Joi Mar 13, 2014 8:53 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

in acest moment Indila :))

http://www.trasnitii.com

48Care este cantaretl vostru preferat? - Pagina 2 Empty Re: Care este cantaretl vostru preferat? Sam Mar 22, 2014 8:16 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

pacat de Eminem ca s-a stricat

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum