Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
razvanX (3410)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
trasnit08 (3153)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
Alex.B (3121)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
Valentin (2612)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
alexutzu (2020)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
Florinel (1696)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 
ducu (1458)
ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

ai vrea ca trasca se se reintoarca?

+8
tiberyum*
trasnit08
alexandru04bos1
Florinel
allytzu
Alex.B
marlanu_ferdi
ducu
12 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Iul 14, 2010 12:57 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

ai vrea ca trasca sa revina?

2ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Iul 14, 2010 12:59 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

imi placea de el dar acum nu prea as vrea sa revina

3ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Aug 04, 2010 9:17 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

eu as vrea

4ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Sept 01, 2010 4:54 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da,dc nu?!

http://www.trasnitii.com

5ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Dum Sept 05, 2010 9:20 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nuj

6ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mar Sept 21, 2010 12:26 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

nu era o intrebare propriu zisa ,prin asta am vrut sa zic sa-i mai dam o sansa de intoarcere in serial.

http://www.trasnitii.com

7ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mar Oct 05, 2010 5:49 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

nu inteleg de ce mai este inca un subiect daca alexutzu a postat deja unu?
da ash vrea sa se reintoarca

8ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Joi Oct 14, 2010 11:51 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

da chiar asa de ce nu ? :D

http://www.trasnitii.com

9ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Vin Noi 19, 2010 8:24 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

pentru ca nu stiu ce rol ar putea sa aiba in serial si mie frica ca o sa-l strice mai mult

10ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Vin Noi 19, 2010 11:10 pm

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

da de ce nu

11ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Vin Apr 22, 2011 9:41 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

nu ar mai avea loc

12ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Sam Apr 30, 2011 2:30 am

tiberyum*

tiberyum*
Soldat
Soldat

eu as vrea sa se intorca,e un actor bun:)

13ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Sam Apr 30, 2011 2:31 am

tiberyum*

tiberyum*
Soldat
Soldat

eu as vrea sa se intorca,e un actor bun:)

14ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Sam Apr 30, 2011 3:27 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

nu mai posta 2 mesaje

15ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Vin Mai 13, 2011 1:24 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

clar ca da

16ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Joi Aug 11, 2011 3:36 pm

gabelu

gabelu
Agent-şef adjunct de poliţie
Agent-şef adjunct de poliţie

ar fi frumos sa se intoarca Solomon&Mateescu

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002358483080

17ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Oct 12, 2011 7:02 pm

VaLy.

VaLy.
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

Da s-ar potrivi cu Chiorete in politie

18ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Mier Oct 12, 2011 8:43 pm

Adelin Bogdan

Adelin Bogdan
Caporal
Caporal

Şi mie mi-ar plăcea dacă s-ar întoarce Traşcă dar nu cred că va fi posibil.

http://www.tutorials-games.lifeme.net

19ai vrea ca trasca se se reintoarca? Empty Re: ai vrea ca trasca se se reintoarca? Sam Iun 08, 2013 2:51 am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

mai e odata acest subiect deschis de Valentin T/C

http://www.trasnitii.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum