Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
razvanX (3410)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
Alex.B (3121)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
Valentin (2612)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
alexutzu (2020)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
Florinel (1696)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 
ducu (1458)
Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu)

+122
angel112
Roli
co106
nowayout
ionutcatalin.taloi
GRECU
Florin07
Traznila
DDW
mateias28
domaco
ChendesDoruLiviu
Sn0wE
kromo
alex_petru_2006
Adelin Bogdan
VaLy.
daniel1998
razvan2000
Crocodilu
alynutzu
sefulica
dyna333
antoniok
F.B.I [;x]
cosmin_boss142
Marlanelu
Trasnita funki fresh
iulyano97
trasnit08
Gogoase
Styx
Braga.Catalin
N^CU
razvanX
Lordutu53
aRoN
elenutzamicutza
adrian16
Constantin Moise
allexmaster
ov.gabi
Andrey96
Onlykatalyn91
untzeni
sebyo2
catalinpaul
RAZVAN_FAN.TRASNITII
mariusgeorgian
pisica2010
chiricag2
Flavius
danielmoldovan46
Collins
cgl29
andrada
ilie
cossmminn
tedi
Alex.nn1
Mihali
Danyelitos98
ionutzMaestru
cristics3
marlanu_jr
bosssastbn
costeasrl
Cezar2013
alexandru04bos1
SyDu
lory001
Florinel
maxy
gorny
sulzerul CFR
Trifan Paul
tarnitiisuperfan
Luarentiu98
Cosmin92
Metallica_Mayhem
comangicutzu
FanTrasnitii
Wipeout
codrutz
Juristul
Allex
mr.pupazaShoW
tomex
gopy
razvan 1997
sabin
BogdanRo
cristiuistu
alex_theking99
Comi
masa_lu_gogosik
alexa
Ferdinand I
viperaivanasca
georgenek
Codreanu
n3m3s1s
Alex.B
Maryan96
marlanu_ferdi
Silv
Brunetw10
marius3l
v1sE
mihnea18
dgk
andreyu
black
danciueduard
alexutzu
gabelu
pupazel
skodats
ducu
Mirlanu'
bestalex01
Valentin
126 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 15, 16, 17

In jos  Mesaj [Pagina 17 din 17]

nowayout


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

domnule toni ionescu va rog frumos sa imi dati si mie accept la cererea aceea de prietenie dupa facebook ca astept de ceva timp ( sandu marin sau marin sandu este numele meu pe facebook ) . sa va dea dumnezeu putere si sanatate sa continuati colaborarea cu prima tv , sa realizati in continuare episoade din trasnitii . sunte-ti favoritul meu , sunte-ti the best .

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

si eu am incercat sa-l aduag,are prea multe cereri

co106


Soldat
Soldat

CEL MAI BUN COMEDIAN VREODATA! Marlanu Marlanu

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

D-le TONY....cand mai aveti timp sa mai intrati si pe site:) intrebari nu am...BAFTA pe platourile (nu alea de mancare) de filmare...!Sanatate!

http://www.trasnitii.com

405Intrebari adresate actorului Toni Ionescu (Marlanu) - Pagina 17 Empty Respectarea orarului de functionare Vin Mar 30, 2012 3:52 pm

Roli


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Scuze ca ma adresez tie, dar fiind actorul preferat incerc:
Am constatat nu o data ca nu se respecta de catre PrimaTV ora de difuzare a serialului, adica 22,15. O chestie neplacuta, ca poate unii nu sunt acasa la ora aceea si inregistreaza episodul, iar la revenire constata ce 45 de minute au inregistrat Carcotasii sau altele cum a fost si aseara, si 15 minute e din serial, care a inceput la ora 23.
Nu inteleg intarzierea, ca si alte emisiuni sunt inregistrari, deci se stie cat tin si atunci se poate modifica inclusiv programul ca toata lumea sa fie in cunostiinta de cauza.
Am mai scris si la PrimaTV, niciun raspuns, am scris CNA-ului, iar ei mi-au zis ca nu pot impune nimic in acest sens.
Ce pot face sau ce puteti face sa stiu si eu cand incepe un episod cu voi?
Multumesc si succes.

co106


Soldat
Soldat

Si pe mine ma deranjeaza aceasta problema cu sincronizare serialului.Cateodata vreau sa ma uit,dar incepe prea traziu.Pana si Focus Monden,tine mai mult!

angel112


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

te admir super de mult esti cel mai bun te ador rau de tot mereu ma uit la voi salutai si pe ceilalti din partea mea Marlanu

Alin74


Soldat
Soldat

va exista si sezonul 19? astept raspunsul :)

ioana703


Soldat
Soldat

Cand ai descoperit ca ai talent ?Oricum eu sunt sigura ca asa te ai nascut..Talentos ca sa ne faci noua zilele mai frumoase.. mersi mult Marlane pentru ca existi
Marlanu

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

dupa episodul 1000 se va schimba numele serialui?

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

posibill...cel mult o sa se schimbe cartea recordurilor cu inca un rand!!!

http://www.trasnitii.com

viol3nce


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

De fiecare data cand ma uit la trasnitii Marlanu' ma face sa rad cel mai muuult.....MARLANU THE BEST!!!!

Geoorge


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

am si io o intrebare toni.cum va abtineti sa nu radeti?

Adelin Bogdan

Adelin Bogdan
Caporal
Caporal

Un nou sezon a început şi Toni Ionescu este din ce în ce mai haios , bravo !

http://www.tutorials-games.lifeme.net

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

da a fost frumos si sezonu 20 acum sa vedem ce o mai iesi in sez 21 :>

http://www.trasnitii.com

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cum a luat nastere acest minunat serial de comedie

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 17 din 17]

Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum