Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
razvanX (3410)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
Alex.B (3121)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
Valentin (2612)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
alexutzu (2020)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
Florinel (1696)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 
ducu (1458)
Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10Ce jocuri jucati toata ziua ? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce jocuri jucati toata ziua ?

+13
razvanX
Dia
Lordutu53
Cezar2013
razvan 1997
danciueduard
LAPD
Marlanu'
CoSmY
marlanu_ferdi
Alex.B
Silv
bestalex01
17 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Aug 16, 2010 6:33 am

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

ce jocuri jucati toata ziua ?

2Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Aug 16, 2010 6:33 am

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

eu jok cs aproape toata ziua :D

3Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Aug 16, 2010 2:38 pm

Silv


General
General

counter strike si football manager 2010

4Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Vin Aug 20, 2010 9:16 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

eu joc septica si douasuna cat pe calculator joc FlatOut2

http://www.trasnitii.com

5Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mier Aug 25, 2010 4:41 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

gta IV

6Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Aug 30, 2010 3:34 am

CoSmY

CoSmY
Soldat
Soldat

crek u vr o lista de jocuri misto ..
nu ?
EA-Games
nfs - underground 1
2
-undercover
-shift
- hot pursuit 2
-3 .... va aparea anu asta si va fi super :X
- carbon
- most wanted
-Unique ( nu mai are soarele si asfaltu lucios + cateva masini)
-Black edition
- pro street
-word
Crysis
Crysis warhead
Call of duty 1-4 + modern warfare
Grid - masini ... super
Rockstar-Games
Gta san andreas
Gta 4
- episodes from liberty city
etc etc
daca mai vr ... spune ca mai am o lista lunga ...

TOATE ACESTE JOCURI SUNT JUCATE DE MINE PERSONAL ... NU LE AM COPIATE DE NUSH UNDE
ENJOY ;)

7Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mier Sept 01, 2010 5:49 am

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

ok

8Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Sept 06, 2010 1:35 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

inseamna ca esti un ampatimit al jocurilor !bv!

http://www.trasnitii.com

9Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Lun Sept 06, 2010 11:49 pm

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

;) Chiorete

10Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mar Sept 07, 2010 8:33 pm

Marlanu'

Marlanu'
Comandant
Comandant

SAN ANDREAS MULTI PLAYER :lol:

11Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mier Sept 08, 2010 7:59 pm

CoSmY

CoSmY
Soldat
Soldat

San Andreas MultiPlayer .... "( SA-MP )" pe scurt
e bun jocu
te tine in joc foarte mult timp ... deoarece ai impresia ca ai fi chiar tu in 'viata' aia virtuala ;)
cool ....
Recomand ;) bounce

12Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Joi Sept 09, 2010 3:25 am

LAPD

LAPD
Comandant
Comandant

CS si Red alert 3 bounce

http://www.freakz.ro/forum

13Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Vin Sept 10, 2010 6:12 pm

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

Eu sincer nu ma jok nimik am nevoie de ajutor cu un jok mmorpg pirat dar va recomand silkroad online,silkroad private si matrix 3

14Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mier Sept 15, 2010 1:37 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

cs

15Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Vin Oct 08, 2010 9:37 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

si fifa

http://www.trasnitii.com

16Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Sam Noi 06, 2010 12:46 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

C.S

17Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Joi Feb 10, 2011 3:06 pm

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

Sincer eu nu ma joc "toata ziua" .......cat despre ce joc ce mai mult, pot sa spun ca joc mult World of Warcraft

18Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Sam Feb 19, 2011 6:44 pm

Lordutu53

Lordutu53
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

nu prea joc dar uneori cs

19Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mier Mar 02, 2011 10:35 pm

Dia


Colonel
Colonel

gta vice city, gta san adreeas , mario, etc

20Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Joi Mar 03, 2011 3:12 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

counter-strike

21Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Sam Iul 23, 2011 3:08 am

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

nu prea sunt cu jocurile...

22Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Joi Iun 06, 2013 8:07 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

Counter Strike 1.6

http://www.trasnitii.com

23Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Mar Iun 11, 2013 3:31 am

Radu Radu

Radu Radu
Comandant
Comandant

CS, Fifa.

24Ce jocuri jucati toata ziua ? Empty Re: Ce jocuri jucati toata ziua ? Sam Mar 14, 2015 2:09 am

MiSTERBELL

MiSTERBELL
Soldat
Soldat

Alex.B a scris:eu joc septica si douasuna cat pe calculator joc FlatOut2
Am si eu jocul asta ma refeream flatout ii

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum