Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
razvanX (3410)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
Alex.B (3121)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
Valentin (2612)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
alexutzu (2020)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
Florinel (1696)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 
ducu (1458)
Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cumva Dorulet mushchi fara creier???

+18
trasnit08
razvanX
ducu
Joker_Alex
razvan 1997
Alex.B
marlanu_ferdi
Muskiulica
Gogoase
bestalex01
alexutzu
vulturul visiniu
Eu sunt!
The-Man-Bill-Goldberg
skodats
Edytza
pupazel
Valentin
22 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Feb 06, 2010 12:02 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

nu :D

http://www.trasnitii.com

2Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Lun Feb 15, 2010 2:24 am

pupazel

pupazel
Colonel
Colonel

pai cam da ...da totusi are putin creier :D

3Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Feb 20, 2010 8:37 am

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

Daca te referi la el ca personaj , da ! dar ca persoana nu...

4Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Feb 20, 2010 8:47 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Ca personaj.

http://www.trasnitii.com

5Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Feb 20, 2010 4:21 pm

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

are creier, dar putin de tot

6Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Mar Mar 09, 2010 1:44 am

The-Man-Bill-Goldberg

The-Man-Bill-Goldberg
Caporal
Caporal

ca personaj:)

http://www.acrossthenation.tk

7Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Joi Apr 01, 2010 8:15 pm

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

in serial e cam prost .. in realitate nu cred ca altfel nu ajungea actor

8Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Apr 11, 2010 6:58 pm

vulturul visiniu


Sergent
Sergent

da in serial

9Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Mai 30, 2010 4:18 am

alexutzu


Baros
Baros

numai in serial

10Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Lun Iun 21, 2010 1:14 am

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

ca personaj nare mult creier

11Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Mar Iun 22, 2010 4:48 am

alexutzu


Baros
Baros

asai

12Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Iul 11, 2010 3:06 am

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

pai are mushi dar nu se antreneaza mult

13Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Mar Iul 20, 2010 6:50 pm

Muskiulica

Muskiulica
ViP
ViP

Nu are in serial, ca s-au terminat rezervele cu celelalte personaje, dar poate mai fac rost pana sezonul urmator:)

14Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Mier Aug 25, 2010 10:04 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

tare asta

15Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Aug 29, 2010 1:46 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Bai daca nu avea nici aia nici aia nu ajungea el acum unde e ,la cel mai iubit serial si cu cariera lui asa ca sa nu fim rautaciosi .eu al sustin pe dorulet o sa ajunga mare ! nu in muschi ca e daja ci ca om! bafta DORULET.

http://www.trasnitii.com

16Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Aug 29, 2010 3:44 am

Muskiulica

Muskiulica
ViP
ViP

Multumesc frumos Alex.B!

17Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Dum Aug 29, 2010 4:11 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Alex.B - intrebarea din subiect se refera la viata lui din serial , nu cea din realitate!

http://www.trasnitii.com

18Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Lun Sept 06, 2010 11:19 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cam asa e

19Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Sept 11, 2010 3:27 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nu

20Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Vin Oct 01, 2010 10:37 pm

Joker_Alex

Joker_Alex
Comandant
Comandant

Ca personaj nu prea are :)) .. Dar ca persoana inca prea mult :))

21Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Oct 02, 2010 4:32 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nu este

22Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Sam Oct 02, 2010 5:57 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

nu prea

23Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Vin Ian 21, 2011 8:55 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ami cer scuze nu am inteles bine intrebarea ;) :D

http://www.trasnitii.com

24Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Joi Feb 24, 2011 5:37 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

in nici un caz

25Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Empty Re: Cumva Dorulet mushchi fara creier??? Joi Apr 21, 2011 4:15 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cu muschi si cu umpic de creier

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum