Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
razvanX (3410)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
Alex.B (3121)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
Valentin (2612)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
alexutzu (2020)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
Florinel (1696)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 
ducu (1458)
Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10Care este principalul hobby al Emei? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Care este principalul hobby al Emei?

+14
razvanX
allytzu
marlanu_ferdi
Alex.B
Rusu Robert
vali16
ducu
pupazel
alexutzu
Eu sunt!
danciueduard
skodats
Edytza
Valentin
18 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Care este principalul hobby al Emei? Empty Care este principalul hobby al Emei? Sam Feb 06, 2010 2:03 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Care este principalul hobby al Emei?

http://www.trasnitii.com

2Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mar Feb 09, 2010 3:53 pm

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

Sa protejeze animalele :D are un porcusor de guineea pe care l-au adus recuziterii la filmari si apoi nu a mai vrut nimeni sa il ia acasa asa ca s-a oferit ea :D

3Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mar Feb 09, 2010 3:55 pm

Edytza

Edytza
Caporal
Caporal

Il cheama Prozac...

4Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mar Feb 09, 2010 3:58 pm

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

ooo, nu stiam .Bv Edytza!

http://www.trasnitii.com

5Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Sam Mar 13, 2010 3:12 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

da stiam

6Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Mar 26, 2010 9:20 pm

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

Sai scoata ochii lui vandame

7Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Joi Apr 01, 2010 7:47 pm

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

sa se certe cu vandame

8Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Joi Iun 10, 2010 8:13 pm

alexutzu


Baros
Baros

Ema

9Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Lun Iun 21, 2010 5:33 pm

pupazel

pupazel
Colonel
Colonel

pai nush..sa il enerveze pe vandam Ema

10Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mar Iun 22, 2010 4:17 am

alexutzu


Baros
Baros

Ema

11Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:10 am

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

de aceiasi parere cu eu sunt

12Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:11 am

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

sa ia spaga

13Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:12 am

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

sa il controleze pe vandame

14Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:17 am

alexutzu


Baros
Baros

se pare ca cineva a fost banned...

15Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:39 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

cine l-a banat si de ce?

16Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iun 25, 2010 1:42 am

alexutzu


Baros
Baros

valentin. pentru ca a incalcat regulamentul de prea multe ori. citeste-l si tu

17Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Vin Iul 09, 2010 7:32 pm

vali16


Soldat
Soldat

In serial este sa aiba controlul asupra lui vandame.

18Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Sam Iul 10, 2010 12:25 am

alexutzu


Baros
Baros

da

19Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mier Aug 18, 2010 4:53 am

Rusu Robert


Caporal
Caporal

Sa fie geloasa pe VANDAME :X EMA esti simpatica si ff dragutza :X

20Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Sam Aug 21, 2010 6:09 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

sa-l spioneze pe vandame

http://www.trasnitii.com

21Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Joi Aug 26, 2010 3:21 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

sal inebuneasca pe Vandame

22Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Dum Sept 26, 2010 10:25 pm

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

amor cu van dame

23Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Lun Sept 27, 2010 12:54 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

acuma da

24Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Joi Feb 24, 2011 4:03 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sa-l vaneze pe vandame sa fie singur in birou,sa apuce momentul sa intre la .....

25Care este principalul hobby al Emei? Empty Re: Care este principalul hobby al Emei? Mier Apr 20, 2011 9:27 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

politici si a fost si spionajul

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum