Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
razvanX (3410)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
trasnit08 (3153)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
Alex.B (3121)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
Valentin (2612)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
alexutzu (2020)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
Florinel (1696)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 
ducu (1458)
care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10care e principalul hobby al lui baros? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

care e principalul hobby al lui baros?

+6
Andrey96
marlanu_ferdi
razvan 1997
Florinel
Alex.B
ducu
10 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1care e principalul hobby al lui baros? Empty care e principalul hobby al lui baros? Sam Oct 02, 2010 6:58 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

care e principalul hobby al lui baros?

2care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Sam Oct 09, 2010 12:08 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

sa castige bani din orice si sa-i ia locul sefului sau

http://www.trasnitii.com

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

pe bune chiar NUJ

http://www.trasnitii.com

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

ca faca materiale

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

sal ameninte pe marlanu

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

sa construiasca case cu subalterni

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

cred ca asta e

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

nu cred sigur

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

si sa faca afaceri profitabile si marlanu sa i le strice

10care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Dum Noi 21, 2010 6:07 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

sa ameninte pe toata lumea

11care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Joi Ian 20, 2011 2:01 am

Andrey96

Andrey96
Comandant
Comandant

constructii:)

12care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Joi Feb 24, 2011 5:55 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

constructia

13care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Sam Apr 16, 2011 5:30 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Body building sunt sigura! =}

14care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Dum Apr 17, 2011 12:30 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

fotbalul

15care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Dum Apr 17, 2011 7:20 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Ce te face sa crezi asta?

16care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Lun Apr 18, 2011 1:41 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

fiindca sa angajat la un club de fotbal

17care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Lun Apr 18, 2011 1:03 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

1.din cate am inteles eu din episoade Baros spala bani si 2.baros nu era angajat la club... Asa cred!

18care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Lun Apr 18, 2011 3:53 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

ba da era si un alt hobby ar fi mafia

19care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Mier Apr 20, 2011 5:14 pm

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Poi ai auzit/vazut pe baros jucand pe teren? Ca la asta se refera hobby... Si cu mafia ai dreptate...

20care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Mier Apr 20, 2011 5:56 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

baros nu prea avea hobby

21care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Vin Apr 22, 2011 3:38 pm

DiavolaCorpse

DiavolaCorpse
Soldat
Soldat

parerea mea e ca hobby'ul lu'nenea Fane Baros e... "fotbalul cu scheleti"..v-ati prins?=))
Il vreau inapoi!!!:((

22care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Vin Apr 22, 2011 8:46 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

fundatile

23care e principalul hobby al lui baros? Empty Re: care e principalul hobby al lui baros? Joi Mai 12, 2011 3:47 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sa il faca pe marlanu sa sufere

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum