Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
razvanX (3410)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
trasnit08 (3153)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
Alex.B (3121)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
Valentin (2612)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
alexutzu (2020)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
Florinel (1696)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 
ducu (1458)
Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu! Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Toate femeile îl vor pe Babacul Toni Ionescu!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

georgenek

georgenek
Chestor de poliţie
Chestor de poliţie

În ciuda faptului că “trăsnitul” Toni Ionescu nu este tocmai un simbol masculin, acesta ne-a surprins în cadrul concursului “Nababă pentru o zi”. Jucăuş şi dispus să îndeplineacă toate dorinţele bănuite şi nebănuite ale femeilor, „Mârlanul trăzniţilor” a reuşit să înregistreze recordul absolut al acestui concurs. Pe data de 2 martie Babacul Toni Ionescu a primit 2716 sms-uri de la doamne şi domnişoare. 14 zile de campanie şi 21.002 sms-uri primite, cu 9.000 de sms-uri mai mult decât anul trecut – cam aşa arată bilanţul ediţiei de anul acesta a concursului organizat de Kiss FM şi Prima TV.

http://www.trasnitii.com      www.trasnitii.ro
Distribuie acest articol pe: reddit

Alex.B

Mesaj Mier Oct 06, 2010 2:14 am Scris de Alex.B

super! bv Toni

georgenek

Mesaj Mier Oct 06, 2010 2:50 pm Scris de georgenek

Marlanu brava lui :p

Nony

Mesaj Vin Oct 22, 2010 2:20 am Scris de Nony

[b] tino tot asa

georgenek

Mesaj Mier Oct 27, 2010 5:04 am Scris de georgenek

da brava lui ce nas da sa fiu in piela lui

ducu

Mesaj Dum Noi 14, 2010 10:38 pm Scris de ducu

nu ma mira deloc

georgenek

Mesaj Mar Noi 16, 2010 12:18 am Scris de georgenek

Marlanu

pepe

Mesaj Lun Noi 29, 2010 4:37 am Scris de pepe

babalauk de marlanu

alexandru04bos1

Mesaj Lun Noi 29, 2010 8:23 pm Scris de alexandru04bos1

ar fi tare daca toate fetele frumoase sa vina la marlanu

avatar

Mesaj Dum Apr 17, 2011 5:36 pm Scris de ciurbe

buna sint din salaj si urmaresc toate serialele cu traznitii si cel mai mult imi placce de domnul Toni Ionescu (MIRLANU) e super comic bravo domnule mirlanu

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum