Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
razvanX (3410)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
Alex.B (3121)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
Valentin (2612)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
alexutzu (2020)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
Florinel (1696)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 
ducu (1458)
Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce nume i-ati da unu personaj nou?

+13
trasnit08
Catalyyyn
bianico
razvanX
maxi2012
kimitzar
Alex.B
Marina
Flavius
alexandru04bos1
razvan 1997
marlanu_ferdi
Stelyan_fan_trasnitii
17 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Ce nume i-ati da unu personaj nou? Dum Oct 31, 2010 1:31 am

Stelyan_fan_trasnitii

Stelyan_fan_trasnitii
Caporal
Caporal

Daca ar veni un personaj nou cum ati dori sa il cheme?

2Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Mar Noi 09, 2010 1:47 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

Laura(fata);Nasu(barbat)

3Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Mar Noi 09, 2010 2:00 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

hercule

4Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Joi Dec 02, 2010 2:29 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

mormologu

5Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Ian 08, 2011 8:12 pm

Flavius

Flavius
Comandant
Comandant

fred...joaquin :lol:

6Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Mar Ian 25, 2011 3:17 pm

Marina

Marina
Soldat
Soldat

Daca ar fi fata(Jachline)...iar barbat(Robert):D

7Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Vin Ian 28, 2011 4:54 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

placinta:))

8Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Dum Ian 30, 2011 6:15 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Fred

http://www.trasnitii.com

9Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Vin Feb 11, 2011 6:37 am

kimitzar


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

pt un barbat - piftie ;
pt o fata - leana(una de la tara sa vorbeasca precum chiorete) Chiorete

10Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Mier Feb 23, 2011 9:40 pm

maxi2012


Soldat
Soldat

mosu(si sa fie tacsu lui gogoasa:)).) Gogoase

11Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Joi Feb 24, 2011 4:40 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

tom si jerry =))

12Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 7:55 am

bianico

bianico
General
General

fata ( oana si sa fie sora lu gogoasa si sa fie iubita lu pupaza ) tot fata ( fifi si sa fie mama lu pupaza si sa le faca la toti capu terci ) Gogoase

13Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 7:59 am

bianico

bianico
General
General

baiat ( modamed sa fie un mare spion si sa fie tata lu gogoasa Gogoase si sotul lu baba masa lui gogoase )

14Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 8:00 am

bianico

bianico
General
General

sau sal cheme mosuletu sau mosneagu

15Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 8:01 am

bianico

bianico
General
General

sau sa fie sora lu sofica :-Sofia sa se duca in cluburi discoteci si so cheme Dana

16Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 8:02 am

bianico

bianico
General
General

sau sora lu afrodita Afrodita si sa o cheme Manuela

17Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 8:57 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

bai baiete nu mai fa atatea topicuti inutile

18Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 6:05 pm

Catalyyyn

Catalyyyn
Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Deschalenciu-pentru barbat pt. fata Ghiorghina.

19Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 6:13 pm

bianico

bianico
General
General

si as vrea sa mai vine vreo 3 persoane

20Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Mar 05, 2011 6:29 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sergay
un mafiot rus sa fie care se imprieteneste cu scalzone si iese urat pentru baba ca el omoara fiarele cu arma el nu se jaoka
ar fi super

21Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Sam Apr 02, 2011 4:20 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

dildau

22Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Joi Mai 12, 2011 3:02 am

Trasnita funki fresh

Trasnita funki fresh
Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie

Tzacanel

23Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Joi Mai 12, 2011 8:57 pm

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Iudita

24Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Mier Iun 29, 2011 2:38 am

antoniok

antoniok
Colonel
Colonel

johnny sa fie fratele lu george si sa-i persecute p toti sau cicica si sa fie mama lui chiorica!

25Ce nume i-ati da unu personaj nou? Empty Re: Ce nume i-ati da unu personaj nou? Dum Aug 14, 2011 12:46 am

Crocodilu

Crocodilu
Soldat
Soldat

daca ar fii fata (natalya) si dak ar fii baiat (igor)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum