Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
razvanX (3410)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
Alex.B (3121)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
Valentin (2612)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
alexutzu (2020)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
Florinel (1696)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 
ducu (1458)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum ati vrea sa fie un nou personaj?

+21
trasnit08
Marina
Flavius
Stelyan_fan_trasnitii
Cezar2013
celmaitare
Florinel
allytzu
Iulyan96
razvan 1997
marlanu_ferdi
Rusu Robert
Alex.B
ducu
bestalex01
alexutzu
vulturul visiniu
skodats
danciueduard
Valentin
Gavrila
25 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Mar 31, 2010 12:49 am

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Cum ati vrea sa fie noul actor? daca vine

http://www.exacs.hitforum.ro

2Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Mar 31, 2010 1:04 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Pai as vrea sa fie amuzant . Cel mai mult i-as dori pe actorii Emil Mitrache(Americanul din La Bloc si Vali din Nimeni nu-i perfect),Dragos Mostenescu(Costel din La Bloc si Dan din Nimeni nu-i perfect) si Mihai Coada( Nelu din La Bloc)

http://www.trasnitii.com

3Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Apr 01, 2010 1:28 am

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

As vrea sa apara o fata care sa se cupleze cu marlanu dar tot grasa si geloasa ca angelica :))

4Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Apr 01, 2010 1:32 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

yo as vrea sa fie amuzant si sa isi intre bine in rol

5Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Apr 01, 2010 3:38 pm

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Angelica ma enerva...

http://www.trasnitii.com

6Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Apr 01, 2010 4:19 pm

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

da... nici mie nu imi place bine ca a plecat

7Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Apr 01, 2010 5:40 pm

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Si nu o sa se mai intoarca niciodata pentru ca au facut-o sa dispra din serial spunand ca a murit..daca va mai amintiti.

http://www.trasnitii.com

8Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Apr 11, 2010 7:03 pm

vulturul visiniu


Sergent
Sergent

nush dak li sa-r potrivi lu nelu costel si americanu poate unu ca trasca ar fi bun

9Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Iun 10, 2010 8:34 pm

alexutzu


Baros
Baros

cineva ca marlanu

10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Lun Iun 21, 2010 1:44 am

bestalex01

bestalex01
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

as vrea sa fie amuzant rau de tot

11Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Iun 22, 2010 5:02 am

alexutzu


Baros
Baros

de acord

12Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Iul 22, 2010 5:56 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

sa fie cum era sefu in armata

13Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Vin Iul 23, 2010 1:27 am

alexutzu


Baros
Baros

da

14Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Lun Aug 02, 2010 1:56 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Eu as vrea sa fie o femeie care sa se cupleze cu marlanu,sa fie distrata ca virgula chiorete,frumoasa ca hermafrodita,chitra ca pupaza,si slaba ca teo.

http://www.trasnitii.com

15Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Aug 18, 2010 5:08 am

Rusu Robert


Caporal
Caporal

Sa vina o iubita si pentru marlanu sa nu mai fie singur! Marlanu

16Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Aug 18, 2010 6:59 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

da o femeie si pt marlanu.una grasa si paranoica

17Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Aug 19, 2010 1:57 am

alexutzu


Baros
Baros

de acord

18Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Aug 29, 2010 2:00 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

da e bn si cum a zis marlanu_ferdi :D

http://www.trasnitii.com

19Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Sept 05, 2010 2:03 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

ms k ma sustii

20Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Sept 05, 2010 4:22 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

npc! Chiorete cand aveti dreptate aveti!

http://www.trasnitii.com

21Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Sept 05, 2010 11:22 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

asa e

22Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Sept 09, 2010 6:53 pm

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

sa fie frumoasa ca afrodita dura ca ema si sa fie cu chiorete daca afrodita nu o sa il poata convinge sa fie impreuna

23Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Vin Sept 10, 2010 12:18 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

:) e tare si propunerea asta

http://www.trasnitii.com

24Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Sept 11, 2010 1:24 am

Iulyan96


Soldat
Soldat

eu il vreau pe Garcea ca e super beton mai ales ce i-ar face lu chiorete ... numai probleme

25Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Sept 11, 2010 4:03 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

pai iti dai seama ca iese din sectie in suturi
apai ce probleme iar face afroditei n8umai in bidoanele ei s-ar uita

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum