Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum ati vrea sa fie un nou personaj?

+21
trasnit08
Marina
Flavius
Stelyan_fan_trasnitii
Cezar2013
celmaitare
Florinel
allytzu
Iulyan96
razvan 1997
marlanu_ferdi
Rusu Robert
Alex.B
ducu
bestalex01
alexutzu
vulturul visiniu
skodats
danciueduard
Valentin
Gavrila
25 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Sept 11, 2010 5:09 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

garcea,ce minte poti avea,astia sunt trasnitii nu vacanta mare nu se potriveste garcea cu trasnitii.

27Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Sept 16, 2010 12:53 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

eu stiu cum vreau sa arate ca afrodita parul ca dezy si convinngatoare ca betty

28Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Sept 16, 2010 1:17 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

sau dc nu chiar GEORGE STANCU!

http://www.trasnitii.com

29Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Sept 16, 2010 1:21 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

as vrea sa fie una bogata care il cere pe pupaza de sot da sa fie chitroasa ca pupaza

30Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Sept 16, 2010 4:10 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

ar fi frumos ar avea rochie din hartie igienica luata de la veceurile publice

31Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Sept 22, 2010 1:51 pm

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

da il stiti pe johnny deep?o jucat in piratii din caraibe!eu pe el in vreau

32Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Oct 05, 2010 5:07 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

shi eu ash vrea pe cineva pt marlanu dar nu angelica! shi pe mine ma enerva

33Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Oct 14, 2010 11:58 pm

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

sa fie comic rau

http://www.trasnitii.com

34Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Oct 20, 2010 2:14 pm

celmaitare


General
General

sa fie o femeie dura

35Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Vin Oct 29, 2010 2:04 am

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

Ideea lui Valentin e buna rau , dar sti sa vina o bunaciune sa se cupleze cu Marlanu ceva gen Sofica , dar pana la urma s-o omoare din greseala chiorete si marlanu sal stranga de gat pe chiorete.......cam asta e ideea mea! Trasniti din nato

36Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Oct 30, 2010 3:15 pm

Stelyan_fan_trasnitii

Stelyan_fan_trasnitii
Caporal
Caporal

[b]In primul rand as vrea sa fi amuzant.........iar in rest sa fie cu 1% mai "prost" ca Marlanu.......

37Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Oct 30, 2010 4:43 pm

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

Nu o sa vezi tu unul mai prost ca Marlanu' bom

38Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Noi 09, 2010 12:50 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

aici ai foarte mare dreptate

39Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Noi 09, 2010 1:36 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

ba sa sti ca da garcea sau stan si bran

40Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Noi 09, 2010 1:44 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

garcea e mai prost

41Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mar Noi 09, 2010 2:01 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

pai da dar el zicea ca nu e cn-va mai prost decat marlanu ei uite ca e

42Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Mier Dec 22, 2010 12:25 am

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

Mda l-am omis pe Garcea , dar tot Marlanu la putere!Scuze de off-topic!

43Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Ian 08, 2011 8:10 pm

Flavius

Flavius
Comandant
Comandant

sa fie o fata pentru care sa se "bata'' toti

44Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Lun Ian 24, 2011 11:36 pm

Marina

Marina
Soldat
Soldat

Mi-ar placea sa apara Trasca sau Iepuras:D..

45Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Vin Ian 28, 2011 4:59 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

sa fie o fata frumoasa gen afrodita si toti sa sara pe ea dar sa se cupleze cu muskiulica

46Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Vin Ian 28, 2011 3:25 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ar fi tare si ideea asta :D

http://www.trasnitii.com

47Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Apr 02, 2011 4:21 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sa fiu un baiat cuceritor

48Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Joi Mai 12, 2011 8:53 pm

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Daca ar trebui sa vina un nou personaj....Sa fie femeie si sa fie toti in limba dupa ea..

49Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Dum Aug 14, 2011 12:57 am

Crocodilu

Crocodilu
Soldat
Soldat

eo asi vrea ca nou personaj sa fie dinou BAROSS :x sau sa ia si SOPRANA un rol ca ceilalti de ex ca marlanu sau baba :)

50Cum ati vrea sa fie un nou personaj? - Pagina 2 Empty Re: Cum ati vrea sa fie un nou personaj? Sam Aug 20, 2011 5:01 am

Stelyan_fan_trasnitii

Stelyan_fan_trasnitii
Caporal
Caporal

sa vina o actrita si sa fie sora cu Ema.......slaba, blonda, amuzanta.....nu ar fi tare?.....si sa se dea mereu la Vandame

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum