Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
razvanX (3410)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
trasnit08 (3153)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
Alex.B (3121)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
Valentin (2612)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
razvan 1997 (2190)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
alexutzu (2020)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
Florinel (1696)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 
ducu (1458)
mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10mesaj pentru preferiatii mei Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

mesaj pentru preferiatii mei

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1mesaj pentru preferiatii mei Empty mesaj pentru preferiatii mei Sam Ian 01, 2011 8:24 pm

pankyutza


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

va iubesc pe toti nu pot alege un preferat!!!!!!!!!!!!toti wa iubim :-p

2mesaj pentru preferiatii mei Empty Re: mesaj pentru preferiatii mei Mar Ian 04, 2011 3:53 am

rkotheviper


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

e un serial super fain, ma uit la el inca de cand erau la armata... iar acum au deveni mai amuzanti... a

3mesaj pentru preferiatii mei Empty Re: mesaj pentru preferiatii mei Lun Ian 24, 2011 1:35 am

Marina

Marina
Soldat
Soldat

Sunt super toti nu cred ca ai putea alege...pe toti ii ador si toti sunt tari prin felul cum isi interpreteaza personajul;)

4mesaj pentru preferiatii mei Empty Re: mesaj pentru preferiatii mei Lun Ian 24, 2011 8:13 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Acest subiect nu asi are locul la "Intrebari adresate actritei Lavinia Stoica(sofia)" ...nu mai deschideti subiecte unde nu trebuie{sunt diferite sectiuni unde puteti scrie aceste laude} multumesc

http://www.trasnitii.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum