Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
razvanX (3410)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
trasnit08 (3153)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
Alex.B (3121)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
Valentin (2612)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
razvan 1997 (2190)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
alexutzu (2020)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
Florinel (1696)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 
ducu (1458)
La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10La multi ani Livia Taloi (Ema) Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

La multi ani Livia Taloi (Ema)

+8
allytzu
razvan 1997
marlanu_ferdi
alexutzu
Gavrila
skodats
Eu sunt!
Valentin
12 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Feb 25, 2010 3:34 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Livia Taloi a implinit 30 de ani: “Ma simt ca la 20!”
24 februarie 2010
“Femeia fatala” a serialului “Trasnitii”, Livia Taloi, alias Ema, a implinit 30 de ani! Prilej de mare sarbatoare in familia “Trasnitilor”, ziua Liviei a fost una cu totul speciala. “Am adaugat o amintire frumoasa in sufletul meu si ma simt ca la 20 de ani!”, spune sarbatorita.
“La majorat mi-am facut bucle, mi-am luat o rochie de seara si am incercat sa arat mai matura. Acum, la 30 de ani, mi-am facut codite si am incercat sa conving invitatii ca e nedrept sa implinesc varsta asta. Unele femei se sperie de pragul de 30, insa eu am scapat. Ma bucur ca am reusit sa strang o parte din prieteni si sa ne distram.
La multi ani Livia Taloi (Ema) Livia_1
Mi-au facut bucuria de a fi langa mine colega mea de banca din liceu si cea mai veche prietena a mea, colegii Trasniti vechi si noi, si multi altii. Bineinteles, a fost alaturi de mine Dan, sotul meu, el fiind cel mai frumos cadou primit de la Dumnezeu”, povesteste Livia.
Surprizele s-au tinut lant. “Am primit flori cat sa pot deschide o florarie si cadouri cat sa-mi deschid si un magazin”, se lauda Livia. “Surpriza cea mai mare a fost insa soacra mea, care in mod normal nu ar fi pus piciorul in club, dar pentru ca a vrut sa fie alaturi de mine, a facut-o si pe asta. Soacra-mea RULZ!!!”


Pe Livia Taloi o puteti urmari in fiecare saptamana, de luni pana joi, de la ora 22:15, la “Trasnitii”, numai la Prima TV.
Uratii ceva Liviei(Ema)!

http://www.trasnitii.com

2La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Feb 25, 2010 3:36 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

La multi ani si sa ai parte de multe episoade jucate in acest serial!

http://www.trasnitii.com

3La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Apr 01, 2010 7:50 pm

Eu sunt!

Eu sunt!
Comandant
Comandant

sanatate

4La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Vin Apr 02, 2010 2:24 am

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

sanatate, tot ce isi doreste si cat mai multe episoade alaturi de ceilalti trasniti

5La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Apr 08, 2010 3:28 am

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Sanatate si virtute si multe episode Trasnitii
Ema

http://www.exacs.hitforum.ro

6La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Iun 10, 2010 8:10 pm

alexutzu


Baros
Baros

sanatate si multa fericire.
Livia e nascuta in data pe 24 februarie ca mine



Ultima editare efectuata de catre alexutzu in Joi Iun 10, 2010 8:10 pm, editata de 1 ori (Motiv : greseala)

7La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Vin Iun 25, 2010 10:21 pm

alexutzu


Baros
Baros

Se pare ca Livia este nascuta pe 22 februarie 1980. Greseala mea. Imi cer scuze

8La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Aug 26, 2010 3:23 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

La multi ani Livia si multe episoade cu trasnitii

9La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mar Sept 14, 2010 5:04 am

razvan 1997

razvan 1997
Desire
Desire

la multi ani si un sezon nou cu trasnitii fericit

10La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Dum Sept 26, 2010 10:20 pm

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

la multi ani!!! shi tzine-te de Van Dame

11La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mar Ian 25, 2011 12:18 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

mai e fix o luna si implineste 31 de ani,ai urez la multi ani inca de acum

12La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mar Ian 25, 2011 12:38 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

La multi ANI si din partea mea Ema

http://www.trasnitii.com

13La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Joi Feb 24, 2011 3:52 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

LMA(la multi ani)si norok

14La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Vin Mar 04, 2011 12:24 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

la multzi ani

15La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Lun Mar 07, 2011 1:03 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

multa bafta la filmari si in viata reala

16La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mier Mar 16, 2011 4:08 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

felicitari esti cea mai veche femeie din concurs

17La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Vin Mar 18, 2011 2:09 am

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

asa e sa o laudam

18La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mier Apr 20, 2011 9:11 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

si cea mai frumoasa

19La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Lun Mai 09, 2011 12:16 pm

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Livia ,tu nu doar te simti ca la 20 de ani, ci si areti ca la 20 de ani

20La multi ani Livia Taloi (Ema) Empty Re: La multi ani Livia Taloi (Ema) Mar Mai 13, 2014 2:51 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

La multi ani si multa sanatate

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum