Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
razvanX (3410)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
trasnit08 (3153)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
Alex.B (3121)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
Valentin (2612)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
razvan 1997 (2190)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
alexutzu (2020)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
Florinel (1696)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 
ducu (1458)
cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10cel mai trasnit dintre trasniti Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

cel mai trasnit dintre trasniti

+3
TaGGeD
trasnit08
borderlands2011
7 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1cel mai trasnit dintre trasniti Empty cel mai trasnit dintre trasniti Joi Apr 07, 2011 10:53 pm

borderlands2011

borderlands2011
Comandant
Comandant

esti un trasnit ? daca da de ce?

2cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Joi Apr 07, 2011 11:01 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

marlanu pt glumele sale

3cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Vin Apr 08, 2011 2:37 am

TaGGeD


Soldat
Soldat

ochii, bai trasnit08 ma ustura rau ochii, ai citit ce a scris brotherlands2011 ? :-w ftw !!! INTREABA DACA ESTI TU UN TRASNIT, NU CINE E CEL MAI TRASNIT DIN EPISOD :-W FTW! OCHII

4cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Sam Apr 09, 2011 4:00 pm

Cezar2013

Cezar2013
Chestor-general de poliţie
Chestor-general de poliţie

sunt de acord cu Tagged si zic ca ar trebui mutat acest topic alt undeva .....

5cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Sam Apr 09, 2011 5:36 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

scz asta era la alt topic da sunt si voi ramane trasnit

6cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Joi Apr 14, 2011 1:31 am

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Marlanul este sufletul si inima creatiei....Inca de la inceput ,cand avea par,desigur,avea un umor aparte.....Marlane iti multumesc ca ne amuzi in fiecare episod

7cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Joi Apr 14, 2011 1:33 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

ruleryo citeste mai bine intrebare ca asa am facut si eu

8cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Joi Mai 19, 2011 2:26 am

tarnitiisuperfan

tarnitiisuperfan
Comandant
Comandant

ochii,putrezesc ochii...daca va intreaba cineva spuneti ca eu nu sunt roman!!!

9cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Sam Mai 21, 2011 7:54 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sunt ca doa asa am si numele

10cel mai trasnit dintre trasniti Empty Re: cel mai trasnit dintre trasniti Mar Iun 07, 2011 4:33 pm

F.B.I [;x]

F.B.I [;x]
Agent-şef principal de poliţie
Agent-şef principal de poliţie

marlanu :d

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum