Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
razvanX (3410)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
trasnit08 (3153)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
Alex.B (3121)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
Valentin (2612)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
alexutzu (2020)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
Florinel (1696)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 
ducu (1458)
Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

alexutzu

avatar
Baros
Baros

Toni Ionescu, un “Trasnit” care nu mananca dulciuri


1. Ce iti place sa mananci?

Toni Ionescu: In general imi place sa maninc mancare, spre deosebire de altii (politicieni, afaceristi, miliardari de carton si alti parveniti din tara noastra), carora le place sa manance rahat. Cind spun ''rahat'' ma refer la dulciuri, deci nu maninc mincaruri dulci si pline de vitamine, precum cea la care am facut referinta mai inainte. Sa nu cumva sa va ganditi la vreo prostie, vorbesc depre celebrul rahat cu apa rece care era mancat si pe vremea lui Caragiale (de catre acelasi gen de persoane). Acum ca am stabilit ce nu mananc, sa trecem la mancarurile preferate... Sau mai bine nu, pentru ca nu stiu daca revista are atatea pagini, incat sa le enumar pe toate. Oricum, ma ghidez dupa proverbul: O zi in care n-ai mancat e ...ca nuca-n perete.

2. Ce iti place sa gatesti? Mai ai timp si de gatit?

T.I: Ce imi place sa gatesc? Pomul de iarna si nevasta. Glumesc... Da, imi cam place sa gatesc din toate: mai o ciorbita, mai o tocanita, mai o piftie sau chiftele, spaghetti, tot felul de fripturi si mincaruri la cuptor... Din pacate, in timpul sezonului de filmare, plec dimineata si ma intorc acasa seara, deci nu prea am timp de gatit.

3. Cine gateste la tine in familie?

T.I: De gatit in casa se ocupa sotia, care apropo, este o gospodina si jumatate. Face niste mancaruri minunate, pe care tot ea le mananca, eu fiind la serviciu. Asa ca seara, cand ajung istovit de munca, ma tarasc cu ultimele puteri pana la usa frigiderului, de unde scot un baton de salam pe care reusesc de fiecare data sa il tai cu tot cu unghii, imi fac un sandvich si ma culc.

4. Cine te-a invatat sa gatesti?

T.I: Nevoia, deoarece parintii mei fiind bolnavi ba cu ficatul , ba cu stomacul , ba cu nu stiu mai ce , faceau mancaruri ca pentru spital. In clipa aceea, am hotarat ca trebuie sa imi gatesc singur si am experimentat pana mi-au iesit cum trebuie. Bine, asta abia dupa ce am realizat ca la prepararea mancarii ma ajuta foarte mult aragazul. Va dati seama cata mincare am aruncat la ghena.

5. Care e reteta ta preferata?

T.I: Pulpa de somon fumee in baie de ulei, dar prefer sa nu fac asa ceva pentru ca :unu la mina, eu nu ma dau cu ulei de baie si doi la mina, somonul sigur o sa vrea sa fumee(ze) in baie si n-o sa ne lase nevasta-mea.

Distribuie acest articol pe: reddit

Alex.B

Mesaj Dum Sept 05, 2010 9:55 pm Scris de Alex.B

interesant,bv!

tarnitiisuperfan

Mesaj Lun Noi 01, 2010 5:31 pm Scris de tarnitiisuperfan

ce raspunsuri prea amuzante!!!!!!!! Marlanu Respect Chiorete

ducu

Mesaj Lun Noi 15, 2010 11:11 pm Scris de ducu

mie nu mi s-au parut amuzante raspunsurile

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum