Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
razvanX (3410)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
Alex.B (3121)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
Valentin (2612)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
alexutzu (2020)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
Florinel (1696)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 
ducu (1458)
Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10Ce ati vrea nou la acest sie ? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce ati vrea nou la acest sie ?

+3
marlanu_ferdi
Alex.B
trasnit08
7 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Aug 28, 2011 2:52 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

Am creat acest topic cu speranta ca voi afla de la voi ce ati sa fi imbunatati la acest site pt ca vad activitatea membrilor a fost redusa in aceasta vara

2Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Aug 29, 2011 3:06 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

grade noi....o tema mai vie...si nush cam atat..si multi membrii activi!!!!!

http://www.trasnitii.com

3Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Aug 29, 2011 5:29 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

membri cam sunt cei mai importanti eu as vrea sa continue sa fi puse episoadele din armata pt ca sa ajuns la sezonul 5

4Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Mier Sept 14, 2011 2:07 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

acum e totul bn membrii au inceput sa-si revina iar episoadele vor fi urcate incet incet pe site!!! Chiorete

http://www.trasnitii.com

5Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Mier Sept 14, 2011 4:05 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da acu este perioda de activitate pe site pt ca a inceput sezonul

6Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Vin Dec 23, 2011 10:21 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

eu as vrea o tema noua,aceasta este de cand sunt eu pe site si ar fi bun si un banner nou

7Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Dec 25, 2011 4:53 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

o tema noua

8Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 12:13 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

pai deocamdata vali sa ocupat si a adus lucruri noi deci in momentul de fata nimic

9Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 12:41 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

decat o tema si un baner mai bine posteaza episoade

10Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 5:14 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sa fie multi membri activi

11Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 7:05 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

bine ar fi

12Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 9:00 pm

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

ff multi membrii activi pe site

13Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Dum Ian 08, 2012 9:08 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

o tema noua un banner nou si membrii activi

14Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Ian 09, 2012 12:25 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

si poate inca un designer

15Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Ian 09, 2012 12:44 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

ar fi bine un designer

16Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Ian 09, 2012 2:08 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Avem deja un designer.

http://www.trasnitii.com

17Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Ian 09, 2012 2:46 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

ar trb o tema noua

18Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Lun Ian 09, 2012 9:26 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da dar in ultima vreme nu prea lam vazut

19Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Mar Ian 10, 2012 5:31 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

la asta ma refream si eu,dia macar se straduia sa faca cadouri 1 iunie,8 martie etc,pe acesta nu lam vazut prea interesat si nici pe site na mai intrat

20Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Joi Ian 12, 2012 9:30 pm

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

mai mult valentin designer

21Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Vin Ian 13, 2012 1:31 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

o tema noua si un banner

22Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Vin Ian 13, 2012 2:49 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

un concurs de facut poze pt un designer care sa se tina de treaba

23Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Vin Ian 13, 2012 5:11 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

acum am si photoshop si photoscape deci o sa fiu primul pe lista daca e vrun concurs pt designer

24Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Mar Ian 17, 2012 5:09 pm

Mr.Pupaza

Mr.Pupaza
Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie

bannerul vad ca sa schimbat,si cel de facebook ar trebui o tema mai vie si niste imagini noi,un sfat vali lasal pe daredevil sa faca asta mie unul imi plac creatile lui

25Ce ati vrea nou la acest sie ? Empty Re: Ce ati vrea nou la acest sie ? Mar Ian 17, 2012 5:15 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

da,ai dreptate dar ar fi buna o tema mai fie nu sa schimbi culoarea dar schimbai formatul si daca adaugi un albastru da mult mai bine

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum