Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
razvanX (3410)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
Alex.B (3121)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
Valentin (2612)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
alexutzu (2020)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
Florinel (1696)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 
ducu (1458)
Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ati dori ca sa apara noi personaje?

+21
Flavius
alexandru04bos1
Florinel
allytzu
razvan 1997
marlanu_ferdi
Alex.B
ducu
Trăsnitul007
Gogoase
alexutzu
Marlanu'
bestalex01
vulturul visiniu
Silv
alexa
Gavrila
danciueduard
skodats
makedonw
Valentin
25 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Joi Mai 12, 2011 8:49 pm

RulerYo

RulerYo
Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie

Nu....is destui noi in serial...Si te acomodezi greu cu ei

52Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Dum Aug 14, 2011 12:59 am

Crocodilu

Crocodilu
Soldat
Soldat

Nu asi vrea sa apara noi personaje dar vreau ca Fane Baros si cu Soprana sa nu mai fie roluri secundare sa fie roluri cum sunt ceilalti :X

53Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Sam Aug 20, 2011 4:55 am

Stelyan_fan_trasnitii

Stelyan_fan_trasnitii
Caporal
Caporal

As vrea sa vina personaje noi......da nu 5 ca sunt prea multi 1 sau 2......ajung! cheers

54Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Sam Aug 20, 2011 5:00 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

As vrea sa revina George (comandantul unitatii)

http://www.trasnitii.com

55Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Lun Aug 22, 2011 2:19 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

la fel..as dori Revenirea celor 3 fosti actori...
GEORGE STANCU
IULIANA M.
si TRASCA(am si uitat cum il cheama :( )

http://www.trasnitii.com

56Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Mier Ian 04, 2012 10:38 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

las vrea pe emil mitrache in locul lui popnet

57Ati dori ca sa apara noi personaje? - Pagina 3 Empty Re: Ati dori ca sa apara noi personaje? Mar Mar 04, 2014 3:37 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

da emil sau poate sa apara axinte ca un fel de frate al lui gogoase =))

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum