Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
razvanX (3410)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
trasnit08 (3153)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
Alex.B (3121)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
Valentin (2612)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
alexutzu (2020)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
Florinel (1696)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 
ducu (1458)
Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Se va razbuna pe fostii soldati NATO?

+17
razvanX
kykykyky
Lordutu53
Andrey96
alexandru04bos1
allytzu
Colonel Sefu
Alex.B
marlanu_ferdi
ducu
Gogoase
alex_theking99
alexutzu
Silv
skodats
Valentin
Gavrila
21 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Lun Apr 19, 2010 4:21 am

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Marlanu Chiorete Pupaza Gogoase

http://www.exacs.hitforum.ro

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Nu

http://www.trasnitii.com

Gavrila

Gavrila
Agent-şef de poliţie
Agent-şef de poliţie

Eu cred ca da : sau cine stie :))

http://www.exacs.hitforum.ro

skodats

skodats
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

nu cred pentru ca nu a mai aparut in serial, daca mai aparea mai mergea dar asa nu prea se poate parerea mea

5Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Vin Apr 23, 2010 12:38 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Daca v-a aparea in serial nu se va mai razbuna deoarece Chiorete este acum cu Afrodita.

Chiorete Afrodita

http://www.trasnitii.com

Silv


General
General

o faza tare ar fi:
sa se intoarca in serial si sa vina in vila pe neanuntate.sa vezi atunci cum lesina pe rand. :))

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Si sa vezi ce iese Gogoase din pifnita ca guster-ul de frica.. :))

http://www.trasnitii.com

alexutzu


Baros
Baros

nu cred ca se va razbuna

alex_theking99

alex_theking99
Comandant
Comandant

Eu zic ca nu! Desi nu se stie...e cam prea babalau si nimeni numai e cu Iuliana. Dar ar putea crezand ca astia din vila au rapit-o sau...

10Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Dum Iun 20, 2010 4:37 am

alex_theking99

alex_theking99
Comandant
Comandant

Dar nici nu cred ca va mai reveni!

11Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mar Iun 22, 2010 2:48 am

alexutzu


Baros
Baros

nu stiu ce sa mai cred

12Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Dum Iul 11, 2010 6:19 am

Gogoase

Gogoase
Colonel
Colonel

poate.daca va aparea in sez.15

13Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mier Iul 14, 2010 7:49 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

slabe sanse

14Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mier Iul 28, 2010 9:20 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

nu cred

15Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Dum Aug 22, 2010 3:28 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

nu cred ca e cam pampalau si acum astia -soldatii lui ,au devenit oameni importanti.

http://www.trasnitii.com

16Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mar Sept 07, 2010 11:22 pm

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

asa e

17Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Joi Sept 30, 2010 12:27 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

... eu stiuu ????!!!!

18Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mar Oct 05, 2010 6:10 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

parerea mea ca nu! tot timpul i-a fost mila de ei

19Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mier Oct 06, 2010 4:17 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

:)))

20Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Vin Noi 19, 2010 7:35 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

asa-i sunt sanse minuscule

21Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Sam Noi 20, 2010 8:36 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

nu stiu, probabil ca da sau probabil ca nu .... tongue

22Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Dum Noi 21, 2010 2:03 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

nu cred

23Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Joi Ian 20, 2011 1:47 am

Andrey96

Andrey96
Comandant
Comandant

nu se va razbuna

24Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Mar Ian 25, 2011 2:41 am

Valentin

Valentin
Varlavu
Varlavu

Mi-as dori ca sa se intoarca si daca nu isi fac din nou unitate militara, sa fie sef de sectie

http://www.trasnitii.com

25Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Empty Re: Se va razbuna pe fostii soldati NATO? Joi Ian 27, 2011 12:29 am

Andrey96

Andrey96
Comandant
Comandant

ar fii tare Chiorete

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum