Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
razvanX (3410)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
trasnit08 (3153)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
Alex.B (3121)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
Valentin (2612)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
alexutzu (2020)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
Florinel (1696)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 
ducu (1458)
Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sa vorbim despre fostii actori!

+23
rmc112
Sn0wE
trasnit08
razvanX
versata
maxi2012
Marina
Ana Diana
broken
Flavius
dRaky ;x
Mihali
alexandru04bos1
celmaitare
allytzu
Andra
Alex.B
marlanu_ferdi
Colonel Sefu
marian95
ducu
alexutzu
danciueduard
27 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Sa vorbim despre fostii actori! Empty Sa vorbim despre fostii actori! Lun Iul 19, 2010 2:34 pm

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

mie unii fosti actori miau placut...dar altii nu Marlanu

2Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Iul 20, 2010 2:49 am

alexutzu


Baros
Baros

cel mai mult mi-a placut de George Stancu

3Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Iul 22, 2010 1:55 am

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

sunt de acord cu danciuedard

4Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Aug 11, 2010 10:49 pm

marian95


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

cel mai mult mi-a placut de George Stancu da sper sa revina in sezonul urmator Trasniti din nato

5Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Lun Aug 16, 2010 6:33 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Va multumesc tuturor foarte mult pentru aprecieri! clown Cat despre revenire ... nu se stie niciodata. Va pup pe toti!

6Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Aug 17, 2010 2:33 am

alexutzu


Baros
Baros

Bun venit pe site George!
Sper sa reveniti cat mai curand in serial, ca doar se vede cat sunteti de iubit...

7Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Aug 18, 2010 7:09 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Multumesc.
Am observat ca nu m-ati dat uitarii si va multumesc inca o data.
Despre revenire ... repet ... nu se stie niciodata, oricum tinem legatura .

8Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Aug 19, 2010 2:02 am

alexutzu


Baros
Baros

Va asteptam cu mare nerabdare pe micile ecrane, cat mai curand.

9Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Aug 25, 2010 4:20 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

de acord cu alexutzu

10Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Aug 25, 2010 4:28 am

alexutzu


Baros
Baros

mersy ca ma sustii...

11Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Aug 29, 2010 1:32 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

speri sa apar ,ami place cu joci si tare as vrea sa reaud din nou :"Traiti sefu" in fiecare dimineata in vila din platou.George ,sper sa te reintorci esti prea bun ca sa nu joci !Traiti si trazniti !servesc patria! Chiorete

http://www.trasnitii.com

12Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Sept 01, 2010 5:15 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Va multumesc pentru sustinere si aprecieri! Probabil ca dorinta voastra va fi indeplinita, dar nu se stie inca. Oricum noi tinem legatura in continuare. SA TRAITI !!!

13Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Sept 01, 2010 4:57 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

:)

http://www.trasnitii.com

14Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Sept 02, 2010 2:20 am

alexutzu


Baros
Baros

Va asteptem cu mare drag!
Sa traiti!

15Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Sept 05, 2010 9:44 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

asteptam pozele! :)

http://www.trasnitii.com

16Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Vin Sept 10, 2010 12:54 am

Andra

Andra
Soldat
Soldat

Mie mi-au placut toti in special George Stancu.

17Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Sept 19, 2010 4:15 pm

danciueduard

danciueduard
Inspector de poliţie
Inspector de poliţie

mai ales George Stancu :)

18Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Sept 30, 2010 12:45 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Va multumesc inca o data tuturor, si celor care ma apreciaza dar si celor care ma apreciaza mai putin, deoarece si criticile fac bine de multe ori. Va multumesc

19Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Sept 30, 2010 2:30 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

cu tot respectul Chiorete traiti servim patria!

http://www.trasnitii.com

20Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Oct 05, 2010 6:35 am

allytzu

allytzu
Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie

dintr-e tot fosti actori shi mie mi-a placut de dom' Colonel. SA TRAITI!!!



SHI SPER DIN TOT SUFLETUL SA REVINA

21Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Oct 09, 2010 10:41 pm

ducu

ducu
Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie

si mie lafel

22Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Oct 12, 2010 11:32 pm

celmaitare


General
General

sa traiti!sefu

23Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Noi 06, 2010 4:53 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

George Stancu a fost actorul meu preferat si inca e,imi placea foarte mult cu juca rolul,intra bine in pielea personajului si era foarte comic

24Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Noi 20, 2010 9:46 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Va multumesc inca o data tuturor de aprecieri. Va pup pe toti si ne revedem curand.

25Sa vorbim despre fostii actori! Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Noi 21, 2010 1:37 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

te asteptam george

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum