Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
razvanX (3410)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
Alex.B (3121)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
Valentin (2612)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
alexutzu (2020)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
Florinel (1696)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 
ducu (1458)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sa vorbim despre fostii actori!

+23
rmc112
Sn0wE
trasnit08
razvanX
versata
maxi2012
Marina
Ana Diana
broken
Flavius
dRaky ;x
Mihali
alexandru04bos1
celmaitare
allytzu
Andra
Alex.B
marlanu_ferdi
Colonel Sefu
marian95
ducu
alexutzu
danciueduard
27 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Dec 15, 2011 1:54 am

rmc112

rmc112
Comandant
Comandant

toti fosti acrori au fost nemaipomeniti

52Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Apr 17, 2012 3:13 am

george_ban


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

da uni ni nu mi mai amintesc ce vremuriii lol!

53Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Lun Mai 07, 2012 6:20 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Eu va multumesc pentru tot!

54Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Iun 06, 2013 6:22 am

Florinel

Florinel
Loricica
Loricica

nu sefu noi va multumim pentru clipele pline de umor in distributia trasnitii in nato :*

http://www.trasnitii.com

55Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Iun 19, 2013 2:18 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

A fost o placere din partea mea si va multumesc inca o data!

56Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Iun 20, 2013 8:13 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

As avea si eu o intrebare. Avand in vedere ca scenariul sau ideiile regizorului nu v-ar ajuta cu revenirea ,v-ati gandit sa faceti parte dintr-un grup de "Stand up comedy /and parody"...(sau deja faceti)eu stiu doar de domnul Fulvio despre asa ceva !
O zi buna multumesc.



Ultima editare efectuata de catre Alex.B in Vin Aug 23, 2013 6:50 pm, editata de 1 ori

http://www.trasnitii.com

57Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Aug 22, 2013 7:39 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Ideea nu este rea, m-am gandit, chiar colegul noastru Scalzone (italianul) o face periodic. A fost prin turnee prin tara

58Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Vin Aug 23, 2013 6:51 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

Despre colegul dumneavoastra stiu sunny  !
Multumesc pentru raspuns !

http://www.trasnitii.com

59Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Sept 10, 2013 7:22 am

Alexander.


Comandant
Comandant

Cel mai mult din toti actorii mi-a placut de dl. colonel :).
Ar fi tare sa revina dar vad ca scenaristii si regizorii nu preau au acest gand, poate pe viitor.
Eu unu sper sa reveniti odata si odata si sper ca serialul trasnitii sa nu se termine nici peste 5-10 ani :).
Respect pentru singurul sitcom din romania cu atatea sezoane si atata umor .

60Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Feb 26, 2014 2:39 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

Scalzone e genial la Stand-Up,cred ca vi s-ar potrivi Sefu foarte bine

61Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 3 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Feb 25, 2015 5:19 am

Adrian Caramangiu


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

In momentul asta as dori sincer sa reapara Toni Ionescu inapoi in serial , eu impreuna cu mii de oameni !

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum