Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Profil
Mesaje
Inregistrare
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vezi rezultatele

Facebook
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
razvanX (3410)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
trasnit08 (3153)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
Alex.B (3121)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
Valentin (2612)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
razvan 1997 (2190)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
alexutzu (2020)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
alexandru04bos1 (1989)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
Florinel (1696)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 
ducu (1458)
Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Fundal10 

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sa vorbim despre fostii actori!

+23
rmc112
Sn0wE
trasnit08
razvanX
versata
maxi2012
Marina
Ana Diana
broken
Flavius
dRaky ;x
Mihali
alexandru04bos1
celmaitare
allytzu
Andra
Alex.B
marlanu_ferdi
Colonel Sefu
marian95
ducu
alexutzu
danciueduard
27 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Noi 30, 2010 2:49 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

e cel mai activ actor,el si dorulet,ma bucur ca-si fac timp de noi

27Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Noi 30, 2010 3:56 am

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

imi plac george stancu si trasca

28Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Dec 04, 2010 4:55 am

Mihali


Soldat
Soldat

asteptam sa va intoarceti domnu George :)

29Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Dec 18, 2010 4:00 am

dRaky ;x

dRaky ;x
Comandant
Comandant

da bestial

30Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Ian 09, 2011 6:14 pm

Flavius

Flavius
Comandant
Comandant

Ar fi super sa reveniti Trasniti din nato

31Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Ian 11, 2011 4:44 am

broken


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Hey...
Buna tuturol!Imi pare rau ca nu mai sunt actori care au fot inainte. Loricica,Iepuras,Trasca,pacat ca nu mai joaca ... Dar intradevar imi place de toti cum joaca,mai ales de Marlanu,tanti Frosa si Gogoasa.Sa nu mai zic de Pupaza cat de chitros e cu bani ...Dar va ador si tineti-o tot asa.
Mult succes!Va pup !



Ultima editare efectuata de catre broken in Mar Ian 11, 2011 4:45 am, editata de 1 ori (Motiv : Greseri de ortografie.)

32Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Ian 15, 2011 5:06 am

Ana Diana


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Mie mi-au placut foarte mult fostii actori!

33Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Sam Ian 15, 2011 9:35 pm

alexandru04bos1

alexandru04bos1
Iuliana
Iuliana

va asteptam !!!
Sa TrAiTi COLONEL SEFU !!!

34Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Ian 20, 2011 6:08 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Va pup si va multumesc de sustinere !!!

35Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Ian 26, 2011 12:15 am

Marina

Marina
Soldat
Soldat

Fostii actori toti mi-au placut,nu cred ca as putea alege un preferat poate ar fi Trasca,dar toti au avut acel ceva special pe care il are fiecare chiar nu pot spune care a fost mai bun sau daca a fost vreunu mai bun ca altu,toti sunt buni in rolurile care le joaca,sper sa revina macar unul din ei,ca sunt constinenta ca toti nu se poate...sau nu se stie...:D

36Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Joi Ian 27, 2011 1:22 am

marlanu_ferdi

marlanu_ferdi
Afrodita
Afrodita

miau placut toti fostii actori in special George Stancu

37Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Feb 22, 2011 5:23 am

maxi2012


Soldat
Soldat

mie miau placut toti actori vechi erau incredibili faceau cele mai frumoase episoade cand a venit acel episod si unitatea a explodat credeam ca se va reface dar nu dupa acea am piedut niste actori buni mai ales George Stacu care a mai aparut de putine ori sper sa revina era printre preferati mei nu pot sa uit esentialul din episod cand erau in armata "Sa traiti sefu!!!!".

38Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Feb 27, 2011 10:31 pm

versata


Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

sefu as vrea sa intrati inapoi in serial cu tot cu iuliana sunteti tari ma bucur ptr voi dc nu intrati akuma in sezonul 16?sa traiti bn!

39Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Lun Feb 28, 2011 6:25 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

george era cel mai tare

40Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Mar 06, 2011 6:21 pm

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Multumesc Razvan, dar nu numai tie iti multumesc. Va multumesc tuturor celor care ma sustineti si apreciati
Va imbratisez pe toti

41Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Mar 06, 2011 8:21 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sper sa revi in curand si sa faci armata cu cei din casa =))
facem iar trasnitii in nato doar ca acum is mai multe personaje mai multi sergenti>soldati>caporali etc

42Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Lun Mar 28, 2011 3:32 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

cred ca veti reveni in sezonul 17 si veti aparea ca de obicei in ultimul episod din sezonul 16

43Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Vin Mai 13, 2011 2:41 pm

razvanX

razvanX
Marlanu
Marlanu

sa speram ca da:(( is emotionat

44Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Iul 27, 2011 5:24 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

... mai asteptam 1 sezon , asta e

45Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Iul 27, 2011 11:09 pm

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ce mai conteaza acum 1 sezon (56-60 de episoade...cam asa au fost pana acum) ...vestea ca veti reveni ...e cheers .!!! o zi buna;

http://www.trasnitii.com

46Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Aug 16, 2011 4:46 am

Colonel Sefu

Colonel Sefu
ViP
ViP

Ma bucur si va multumesc ca mai aveti rabdare

47Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Dum Oct 02, 2011 4:20 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

si noi ne bucuram ca intrati pe acest site si va multumim si toti speram sa va revedem pe micile ecrane

48Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Lun Oct 03, 2011 1:39 am

Alex.B

Alex.B
Vandame
Vandame

ce bine ai zis-o!!!...asa e Chiorete ...traiti "DOMNULE COLONEL"...

http://www.trasnitii.com

49Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mar Oct 04, 2011 1:23 am

trasnit08

trasnit08
Marlanu
Marlanu

sa traiti sefu dreptii

50Sa vorbim despre fostii actori! - Pagina 2 Empty Re: Sa vorbim despre fostii actori! Mier Oct 19, 2011 3:10 pm

Sn0wE

Sn0wE
Soldat in rezerva
Soldat in rezerva

Pacat cu explozia,a stricat tot...Insa personaje noi...A meritat :X
Mai ales:> Afrodita

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum